Vežame 22 metus
8-606-04300

+4456 0156 4237

Skambink kasdien 8-22 val.

Kasdien vežame į Velsą ir iš Velso keleivius ir siuntas

Kasdien vežame į Velsą ir iš Velso keleivius ir siuntas

Vežame nuo durų iki durų

Keleiviui nemokamas bagažas

iki 30 kg.

Paimame iš visos Anglijos

Pristatome visoje Anglijoje

Paimame iš visos Lietuvos

Pristatome visoje Lietuvoje


Artimiausi išvykimai
į Velsą:

 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt

iš Velso:
 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt


  • ● Vežame nuo durų iki durų.
   ● Paimame iš visos Lietuvos ir viso Velso.
   ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
   ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija - Olandija - Belgija - Prancūzija - visa Anglija.
 • Keleivius vežame į Velsą patogiais mikroautobusais ir autobusais
  (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

  Lietuva → Velsas kaina nuo 200€/200£

  Velsas → Lietuva kaina nuo 200€/200£

  Siuntas vežame į Velsą

  Siuntos kaina nuo 40€/40£ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

  Krovinius vežame į Velsą

  Krovinių kaina nuo 40€/40£. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

  Velsas UK, greitos siuntos į uzsieni. Tnt kurjerio paslauga, Anglijos telefono kodas, Vežame kasdien Lietuva - Velsas - Lietuva keleivius ir siuntas, veža LT. Reikalingi krovinių vežejai Lietuvoje, reikalingi vairuotojai po Lietuva Klaipėdoje, tnt siuntos kainą, tarptautinių siuntų kainos. Ecolines nuolaidos, krovinių paieška, krovinių pasiūlymai. UK telefono kodas, aidas veža.

  Siuntiniai Klaipėda Velsas. siunta į Velsą pasirinkite mikroautobusą, papildomą bagažą padidintas komfortas keleivių vežimas iš Velso į Klaipėdą efektyvus darbas užmokestis už paslaugas, siuntinių kainos į užsienį, atvejis kai reikia nuolaidų sistema. Velsas Klaipėda siuntos keleivių vežimas į Velsą kaina kokybiškai visada. šalies lyderis, perkraustymo paslaugos mikriukai iš Velso į Klaipėdą pasiekiame per parą, žmonių pageidavimai. veža keleivius iš Velso į Klaipėdą kainos nepakito tinkanti kaina statistika pristatymas iki adreso, mūsų darbas, mikriukai į Velsą. lygios galimybės, kroviniai Klaipėda Velsas iš Velso į Briuselį. nedideli užsakymai. kelionių draudimas. visos galimybės keliamės keltu, į Velsą pigiau visada kartu vietų rezervacija kelionė į Velsą mikroautobusu viskas įskaičiuota, žinios apie mus draudžiami daiktai pagal pašto kodą siuntos Klaipėda Velsas lietuviška bendrovė nebrangūs vežėjai reisinis autobusas. autobusai iš Klaipėdos į Velsą, Velsas Lietuva kiekvieną dieną pasiimti į kelionę iš UK į LT. vežame keleivius iš Velso į Klaipėdą. pigiausi bilietai į Velsą. patogesni būdai geri vairuotojai, veža siuntinius iš Velso į Lietuvą vežame į Velsą patikimas vežėjas galime važiuoti sustojimai pakeliui. laikomės principo, reikalingi vairuotojai, kiekvienam keleiviui. pigiai ir greitai krovinių pervežimas Lietuva Velsas pagalba kelyje tarptautinis maršrutas. pervežimas oro paštu, siuntos Velsas Klaipėda, siuntos Klaipėda Velsas. iš arčiau. ryšio problemos apie nauji mikroautobusai siuntų pervežimas Velsas Lietuva. Klaipėda UK su TNT, pigūs aviabilietai. vežti cigaretes krovinių paieška kokybės standartai. tikimės būti naudingi, populiari paslauga didieji vežėjai būti geresniais užsakovų specifika geri atsiliepimai į Klaipėdą iš Velso Lietuva Velsas Lietuva tarptautiniu mastu bilietai į keltą visi patogumai. busikai Klaipėda Velsas krovinio stebėjimas. nuolaidos ne sezono metu, iš Šiaurės Velso. pervežame mikroautobusais vairuotojas iš Lietuvos nuo durų iki durų Velsas Lietuva. transporto užsakymas. kainos į Velsą išvykimas vakare Klaipėdos vairuotojai keleiviniai mikroautobusai raynair.com veža automobilius iš Velso, mikroautobusas žmonėms vežti naujas transportas pigiai autobusu į Velsą. siuntiniai iš Velso į Klaipėdą mikras Klaipėda Velsas. mėgautis Europos, lieka apsispręsti, vežame į Velsą kaina mes užtikriname siuntų vežimas UK, vežu siuntinius į Velsą. iš Bradfordo į Klaipėdą išvykstame iš Klaipėdos, į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, konkurencinga sritis Velsas Lietuva keleivių vežimas. firmos darbuotojai. neturi supratimo į Velsą pigiau transporto organizavimas. tikrai nereikia. tiksli informacija krovinių pervežimas iš Velso į Klaipėdą vasaros metu mokėjimas už kelionė viską galime Velso pasienis. siuntos stebėjimas kelionės į Velsą.

  Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


  Vykdomas užsakymas…

  Vykdomas užsakymas…
  Užsakymas priimtas!

  perskambinsime jums per 3 minutes

  Klaida!

  Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.