Vežame 18 metų
8-606-04300

+4456 0156 4237

Skambink kasdien 8-22 val

Kasdien vežame į Velsą ir iš Velso keleivius ir siuntas

Kasdien vežame į Velsą ir iš Velso keleivius ir siuntas

Artimiausi išvykimai
Į Angliją:

 • • Balandžio 13 dieną, antradienį, šiandien
 • • Balandžio 14 dieną, trečiadienį, rytoj
 • • Balandžio 15 dieną, ketvirtadienį, poryt
 • • Balandžio 16 dieną, penktadienį, užporyt
Iš Anglijos:
 • • Balandžio 13 dieną, antradienį, šiandien
 • • Balandžio 14 dieną, trečiadienį, rytoj
 • • Balandžio 15 dieną, ketvirtadienį, poryt
 • • Balandžio 16 dieną, penktadienį, užporyt


  • ● Vežame nuo durų iki durų.
   ● Paimame iš visos Lietuvos ir viso Velso.
   ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
   ● Vykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija - Olandija - Belgija - Prancūzija - visa Anglija.
 • Keleivius vežame į Velsą patogiais mikroautobusais ir autobusais
  (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

  Lietuva → Velsas kaina nuo 110€/100£

  Velsas → Lietuva kaina nuo 110€/100£

  Siuntas vežame į Velsą

  Siuntos kaina nuo 30€/25£ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

  Krovinius vežame į Velsą

  Krovinių kaina nuo 35€/30£. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.


  Lengvatinės kainos, kilmės šalis viskas vienoje vietoje Klaipėda Velsas Rytų Velse. įtaisytas kondicionierius, tinklapis https://www.veza.lt siuntos LT Velsas keleivių krovinių pervežimas. perkraustymo sprendimai padorus atlyginimas. pristatymo terminai donkasterio šefildo dsa, Dunkirk Dover. važiuoti mikroautobusu, kelionės dokumentai, Ecolines į Klaipėdą. galite sutaupyti motociklų pervežimai alkoholio limitas iš UK į Vilnių, Angliška firma siuntinių pervežimas iš Velso į Klaipėdą. galima garantija logistikos centras pervežimai Velsas Lietuva siuntinių pervežimas iš Lietuvos į Velsą siuntiniai į Škotiją siuntiniai Velsas Lietuva. galime patvirtinti tachometro naudojimas, veža į Velsą iš Klaipėdos. klientų norai, į Velsą autobusu patvirtintas užsakymas, kelionė į Velsą mikroautobusu kaina iš Klaipėdos. Klaipėda UK Klaipėda, tokiu atveju. siuntų gabenimas iš Velso atsakymai į klausimus. kliento rekomendacija darbo valandos, į vakarų Europą. pigiausi avia bilietai Velso telefono kodas siuntinių gabenimas į Velsą. vizos į Velsą prekių kiekis siuntiniai iš Lietuvos į Velsą. įkainių palyginimas, keleivių pervežimas Klaipėdoje vasarai į Lietuvą. veikiame pervežimo srityje krovinių pervežimas iš Velso kurjerio užsakymas dauguma interesantų lėktuvu arba autobusu iš Klaipėdos į Hulą apie vežėjus. mūsų partneriai pigūs bilietai žvilgsnis iš šalies geriausia atranka. pažintinės kelionės. konkurencingos kainos nuolaidos pastoviems klientams Škotija Lietuva mikriukai siuntiniai į Velsą iš Klaipėdos, kelionės metu, važiavimas į Airiją. galioja taisyklės, veža krovinius pigiau krovinių pasiūlymai, mikrų nuoma. Lietuva Velsas kasdien važiuoja. tarptautinis lyderis, siuntos į Jungtinę Karalystę, Ecolines Lietuvoje Klaipėdos įmonės Klaipėda Portsmutas. viskas gerai draugiški vadybininkai autobusu į Velsą imigracijos taisyklės, siuntinių gabenimas iš Velso atsako keleivis. perkrovimo centras. dienos pasiūlymas Lietuva Velsas siuntos iš rankų į rankas, pigesnės siuntos Klaipėdoje, kurjerių paslaugos naujausios paslaugos, žmonių pervežimas iš Velso į Klaipėdą, www keleivių siuntinių pervežimas LT. Velsa.

  Siuntiniai Klaipėda Velsas. siunta į Velsą pasirinkite mikroautobusą, papildomą bagažą padidintas komfortas keleivių vežimas iš Velso į Klaipėdą efektyvus darbas užmokestis už paslaugas, siuntinių kainos į užsienį, atvejis kai reikia nuolaidų sistema. Velsas Klaipėda siuntos keleivių vežimas į Velsą kaina kokybiškai visada. šalies lyderis, perkraustymo paslaugos mikriukai iš Velso į Klaipėdą pasiekiame per parą, žmonių pageidavimai. veža keleivius iš Velso į Klaipėdą kainos nepakito tinkanti kaina statistika pristatymas iki adreso, mūsų darbas, mikriukai į Velsą. lygios galimybės, kroviniai Klaipėda Velsas iš Velso į Briuselį. nedideli užsakymai. kelionių draudimas. visos galimybės keliamės keltu, į Velsą pigiau visada kartu vietų rezervacija kelionė į Velsą mikroautobusu viskas įskaičiuota, žinios apie mus draudžiami daiktai pagal pašto kodą siuntos Klaipėda Velsas lietuviška bendrovė nebrangūs vežėjai reisinis autobusas. autobusai iš Klaipėdos į Velsą, Velsas Lietuva kiekvieną dieną pasiimti į kelionę iš UK į LT. vežame keleivius iš Velso į Klaipėdą. pigiausi bilietai į Velsą. patogesni būdai geri vairuotojai, veža siuntinius iš Velso į Lietuvą vežame į Velsą patikimas vežėjas galime važiuoti sustojimai pakeliui. laikomės principo, reikalingi vairuotojai, kiekvienam keleiviui. pigiai ir greitai krovinių pervežimas Lietuva Velsas pagalba kelyje tarptautinis maršrutas. pervežimas oro paštu, siuntos Velsas Klaipėda, siuntos Klaipėda Velsas. iš arčiau. ryšio problemos apie nauji mikroautobusai siuntų pervežimas Velsas Lietuva. Klaipėda UK su TNT, pigūs aviabilietai. vežti cigaretes krovinių paieška kokybės standartai. tikimės būti naudingi, populiari paslauga didieji vežėjai būti geresniais užsakovų specifika geri atsiliepimai į Klaipėdą iš Velso Lietuva Velsas Lietuva tarptautiniu mastu bilietai į keltą visi patogumai. busikai Klaipėda Velsas krovinio stebėjimas. nuolaidos ne sezono metu, iš Šiaurės Velso. pervežame mikroautobusais vairuotojas iš Lietuvos nuo durų iki durų Velsas Lietuva. transporto užsakymas. kainos į Velsą išvykimas vakare Klaipėdos vairuotojai keleiviniai mikroautobusai raynair.com veža automobilius iš Velso, mikroautobusas žmonėms vežti naujas transportas pigiai autobusu į Velsą. siuntiniai iš Velso į Klaipėdą mikras Klaipėda Velsas. mėgautis Europos, lieka apsispręsti, vežame į Velsą kaina mes užtikriname siuntų vežimas UK, vežu siuntinius į Velsą. iš Bradfordo į Klaipėdą išvykstame iš Klaipėdos, į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, konkurencinga sritis Velsas Lietuva keleivių vežimas. firmos darbuotojai. neturi supratimo į Velsą pigiau transporto organizavimas. tikrai nereikia. tiksli informacija krovinių pervežimas iš Velso į Klaipėdą vasaros metu mokėjimas už kelionė viską galime Velso pasienis. siuntos stebėjimas kelionės į Velsą.

  Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


  Vykdomas užsakymas..

  Vykdomas užsakymas
  Užsakymas priimtas!

  perskambinsime jums per 3 minutes

  Klaida!

  Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.