Vežame 18 metų
8-606-04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val

Šiuo metu į šią šalį nevažiuojame

Vežame Lietuva Šveicarija Lietuva keleivius, siuntas, krovinius (3 kart per savaitę)

Vežame į Šveicariją ir iš Šveicarijos keleivius ir siuntas tris kartus per savaitę

Artimiausi išvykimai
Į Šveicariją:

 • • Balandžio 13 dieną, antradienį, šiandien
 • • Balandžio 14 dieną, trečiadienį, rytoj
 • • Balandžio 15 dieną, ketvirtadienį, poryt
 • • Balandžio 16 dieną, penktadienį, užporyt
Iš Šveicarijos:
 • • Balandžio 13 dieną, antradienį, šiandien
 • • Balandžio 14 dieną, trečiadienį, rytoj
 • • Balandžio 15 dieną, ketvirtadienį, poryt
 • • Balandžio 16 dieną, penktadienį, užporyt


  • ● Vežame nuo durų iki durų.
   ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Šveicarijos.
   ● Vykstame 3 kartus per savaitę.
   ● Vykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija - visa Šveicarija.
 • Keleivius vežame į Šveicariją patogiais mikroautobusais ir autobusais
  (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

  Lietuva → Šveicarija kaina nuo 120€

  Šveicarija → Lietuva kaina nuo 120€

  Siuntas vežame į Šveicarija

  Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

  Krovinius vežame į Šveicariją

  Krovinių kaina nuo 45€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.


  Situacija po Brexit Kalėdų bumas, krovinių klasifikacija. išvykstantys iš Šveicarijos įmonė UPS. nemokamas numeris. Glasgas Klaipėda Šveicarijos ambasada Klaipėda vežame siuntinius iš Šveicarijos į Klaipėdą keleivių srautai norai ir pageidavimai skambučių registras nebrangus pervežimas išvykstame į Klaipėdą pasiimti su savimi. iš Bradfordo į Klaipėdą geras darbas. svarbus dalykas reisas į Klaipėdą vežėjai Klaipėdą Šveicarija. autobusų stotis Klaipėda mikriukai Šveicarija Lietuva nuomonė apie lietuvius. skubantiems grįžti, tarptautinis gabenimas, tvarkingi mikroautobusai orai Ciurihe Šveicarija LT bustas iš arčiau eurotunelis iš Prancūzijos pagal įstatymus darbas vežėjams, Klaipėda Šveicarija Klaipėda mikroautobusai iš Ciuriho į Klaipėdą, siuntos Klaipėda Ciurihas teisingas žymėjimas žmonių vežimas išvykę iš Klaipėdos didesnis bagažas pakrovimo dydis, pakrovimo darbai autobusai iš Šveicarijos į Klaipėdą būti geresni. nuo adreso į adresą Eurolines Klaipėda vežame greitai autobusai iš Klaipėdos į Ciurihą patikimi vežėjai konkurencingos kainos Klaipėda Niukastlas. mikrai į Klaipėdą pakartotiniai užsakymai. veža iš Klaipėdos į Šveicariją Eurolines ir Ecolines Kardifas Klaipėda pigiausi vežėjai į Ciurihą siuntos Lietuva Šveicarija nuo durų iki durų krovinių vežimas į Šveicariją, iš Klaipėdos į Leičesterį, galime pristatyti krovinio transportavimas, patyrę specialistai teikiamos paslaugos. įvairius krovinius į Vokietiją mikroautobusu laiko apskaita mikriukai iš Šveicarijos į Klaipėdą. išvykimas į Klaipėdą, galimas keleivių draudimas. Klaipėda Šveicarija autobusas keleivių pervežimas Lietuva Šveicarija variantų gausa reikalingi vairuotojai atvykimas į Ciurihą, oro uostai Lietuvoje. Brexit įtaka. mikroautobusai į Škotiją paslaugas žmonėms Brexit referendumas mikroautobusu į Vokietiją. Rytų Ciurihe numatytu metu. kainų naujienos, naudotų baldų pervežimas. kažkas vistiek padės. kiekviena siunta, statistika, patrauklus pasiūlymas, dauguma interesantų Šveicarija Lietuva siuntiniai nustatytos taisyklės. siuntos iš Klaipėdos, veža į Šveicariją iš Šiaulių. Lietuva Šveicarija. Šveicarija Lietuva. Ciurihas.

  Autobusas į Ciurihą žmonių pervežimai iš Šveicarijos į Klaipėdą į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, bilietai pigūs, nuolaidos dydis atliekamas darbas standartų laikymasis gautos rekomendacijos į Europos valstybes transporto užsakymas info veža į CH Ciurihas draudžiamų daiktų sąrašas iš Europos Sąjungos. autobuso į Šveicariją bilietų kainos važiuoju į Šveicariją. Europos žemėlapis transportas iš CH žmonių vežimas į Šveicariją bagažo įkainiai vietos keleiviams maži kroviniai, skrydžio baimė, iš visur įtaisytas kondicionierius. krovinių gabenimas į Didžiąją Britaniją, vežėjų pasiūlymai, krovinio dydis verslo specifika, paklausos padidėjimas domina pasiūlymai CH piliečiams. geriau į Klaipėdą, Klaipėda Ciurihas mikroautobusai, mikroautobusai į Ciurihą pristatome nurodytu adresu pervežimas į Šveicariją. autobusiukai iš Šveicarijos į Klaipėdą svorio apribojimai, autobusiukai Klaipėda techninė pagalba. autobusiukai į Šveicariją, Ecolines Lietuvoje siuntos į Šveicariją. kurjerių galimybės. kainą palyginimas sutartinės sąlygos tinkamu būdu tinkamas laikas kiekvienam keleiviui mikriukai iš Vokietijos į Klaipėdą, išvykimai į Ciurihą ieškomi vairuotojai Šveicarija Lietuva vežame keleivius. siuntos į Ciurihą, autobusiukas iš Klaipėdos atostogų į Lietuvą galime pasiūlyti. Ciurihas Lietuva trūkumų šalinimas. visada nusiteikę, vežu siuntas į Šveicariją auto transportas Britanijos ambasada siuntų vežimas iš Šveicarijos. keleivių transportas kelionės dokumentai pastovūs mokymai pigūs bilietai iš CH, didžiausi Lietuvoje Lietuvos ambasada Didžiojoje Britanijoje pigiausi lėktuvo bilietai siuntų gabenimas vežame į Klaipėdą Klaipėda Mančesteris. sėkmingai veikianti įmonė kelionių registracija į visus miestus krovinių gabenimas į Jungtinę Karalystę vežėjų patikimumas į Škotiją iš Lietuvos įvairius žmones, socialinis draudimas, ketinimas išvažiuoti Klaipėda CH Klaipėda, pristatymas iki durų konkurencinga sritis keturis kartus per savaitę Šveicarijos telefono kodas kiek galima vežti cigarečių į Šveicariją siuntiniai iš Šveicarijos. Lietuva-Šveicarija mikroautobusai į Europos šalis. nuomonė apie anglus, mikriukai į Škotiją priekabos su tentu. klientų norai kelionė gyvūnui Dover Calais pagalba telefonu derybos dėl kainos. visos galimybės geresnis pasiūlymas, didesnė siunta važiavimas eurotuneliu kokybės klausimai kelionės trukmė. angliškas variantas. pasienio pareigūnai 9 keleiviai veža į Airiją tiesiai iš Ciuriho bilietai internetu ambasada Jungtinėje Karalystėje veža iš Šveicarijos į Klaipėdą. taigi, kiekvienam klientui, dirbame be išeiginių bilietai Klaipėda Lietuva. galėtų būti, su FEDEX. teigiamas požiūris išankstinė registracija, maža kaina. dingusių siuntų paieška pigiausi aviabilietai ant europalečių būti geresniais galite sutaupyti. viršsvorio apmokestinimas, kelionių į Šveicariją pasiūlymai Šengeno zona. Klaipėda veža.

  Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


  Vykdomas užsakymas..

  Vykdomas užsakymas
  Užsakymas priimtas!

  perskambinsime jums per 3 minutes

  Klaida!

  Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.