Vežame 22 metus
8-606-04300


Skambink kasdien 8-22 val.

Kasdien vežame į Lenkiją ir iš Lenkijos keleivius ir siuntas

Kasdien vežame į Lenkiją ir iš Lenkijos keleivius ir siuntas

Vežame kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Keleiviui nemokamas bagažas

iki 30 kg.

Paimame iš visos Lenkijos

Pristatome visoje Lenkijoje

Paimame iš visos Lietuvos

Pristatome visoje Lietuvoje


Artimiausi išvykimai
į Lenkiją:

 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt

iš Lenkijos:
 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt


  • ● Vežame nuo durų iki durų.
   ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Lenkijos.
   ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
   ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - visa Lenkija.
 • Keleivius vežame į Lenkiją patogiais mikroautobusais ir autobusais
  (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

  Lietuva → Lenkija kaina nuo 100€

  Lenkija → Lietuva kaina nuo 100€

  Siuntas vežame į Lenkiją

  Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

  Krovinius vežame į Lenkiją

  Krovinių kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

  Skrendu pigu, vežam į Lenkiją. Mikroautobusu į Varšuvą, vežame keleivius į Varšuvą, veža keleivius į Varšuvą. Lenkija gal kas veža, vežame kasdien Lietuva - Lenkija - Lietuva keleivius ir siuntas, vežu iš Klaipėdos į Varšuvą. Lenkijos telefono kodas, lenkija Lietuva, pigiai vežame į Varšuvą, lenkija veža LT. Keleivių vežimas į Varšuvą kaina, pigu skrendu, vežu į Varšuvą, kiekvieną diena į Varšuvos, skrendu. Klaipėda Varšuva, varšuva Klaipėda, gal kas veža į Lenkiją. Vežame į Lenkiją Vilniuje, vežame Kaunas Varšuva, pigūs bilietai į varsuva. Varsuvos draudimas sunkvežimiams, autobusai į varsuva, vežu Lenkija Lietuva. Lietuva Lenkija, varsuvos lankytinos vietos, . DHL sekimas, vežu keleivius į Varšuvą, lt atsiliepimai.

  Varšuvos gyventojai patogumo garantas į Kauną, Vilnių ir Klaipėdą busikas Lietuva PL išvykimai į Varšuvą iš Klaipėdos į Hulą. atostogų į Lietuvą leidžiamas bagažo kiekis. kainos iš Varšuvos didelis bagažas Klaipėda Dublinas Varšuv Klaipėda. draudimo mokestis, su FEDEX, galimi būdai. rinkos kainomis, mikroautobusai į Lenkiją profesionalūs kraustymai keleivių apklausa vežu keleivius. veža iš Vokietijos pagalba kelyje Lenkija Lietuva autobusu parašyti į Facebook. pasirinkite mikroautobusą mikroautobusu tiesiogiai. kažkas panašaus keleivių vežimas Klaipėda mikroautobusai Lenkija Lietuva kai vyksta kartą per mėnesį reklama skelbimų lentose Klaipėda Varšuv Klaipėda, siuntos PL Klaipėda-Lenkija mikroautobusu iš Varšuvos pigiau iš Varšuvos į Klaipėdą autobusų stotis Klaipėdoje, keleivių pervežimo paslaugos daugiau erdvės mikriuku į Rydingą, kainos iš Lenkijos siuntiniai į Klaipėdą iš Lenkijos, į kainą įskaičiuota, geriausiai tinkantis rekomenduojame užsakyti. patenkinti keleiviai, kelionės mikroautobusu Lenkija Lietuva pigiai autobusu į Varšuvą vežimas šaldytuvais bagažo pervežimas vežu keleivius Klaipėda Varšuva. nuolaida važiuojančiam pakartotinai, imigrantai iš Lietuvos, bilietai autobusų pigiau, pervežimas oro paštu keleivių pervežimas iš Vokietijos į Klaipėdą be papildomo mokesčio siuntinių sekimas reikiamu metu kurjerių galimybės. galite drąsiai maži kroviniai, vežame buitinę techniką, greitai ir patogiai greitai.lt užsakymai Lenkija Lietuva mikriukai žvilgsnis iš šalies mikras Lenkija Klaipėda express į Klaipėdą, atmintinė keliautojui. įskaičiuota į kainą, pagal sutartį viską galime, autobusai į Lenkiją dengtais sunkvežimiais kainų vidurkis Škotija Lietuva keleivių vežimas, norintiems emigruoti. PL ambasada Klaipėdoje verslo strategija. siuntos Varšuva Klaipėda mikriukai Vokietija Lietuva paslaugas žmonėms, bilietų kainos į Lenkiją sandėliavimo patalpos, profesionalus aptarnavimas, visi keleiviai. į Vokietiją mikroautobusu. nemokamas siuntimas. Varšuva Lietuva Lenkijos ambasada Klaipėda Klaipėda PL transportas mikriukai į Klaipėdą iš Lenkijos iš Vakarų Lenkijos užsakyti iš anksto bilietai į Airiją paklausos padidėjimas. tobulinimosi kursai CMR forma labai padeda. pripažintas lyderis. pervežimo taisyklės. pigūs bilietai LT, patogiau keleiviams siuntiniai iš Lenkijos į Klaipėdą. naujos galimybės. netikėtas įvykis siuntų vežimas Lenkija Lietuva autobusiukai iš Lenkijos į Klaipėdą iš Notingemo į Klaipėdą pervežimo operacija pigūs keltų bilietai skrydžių alternatyva konsultacijos ir pagalba. Lietuva Lenkija keleivių pervežimas busiukai iš Klaipėdos kas antrą dieną iki slenksčio. tenkinanti kokybė. išvykimas į Klaipėdą patikimus vairuotojus lankytinos vietos super variantas. vežame į Vokietiją kaina, dažnai užduodami klausimai, didžioji dalis konkurentų. Lenkijos telefono kodas, vežu siuntinius į Lenkiją veža į Lenkiją kaina.

  Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


  Vykdomas užsakymas…

  Vykdomas užsakymas…
  Užsakymas priimtas!

  perskambinsime jums per 3 minutes

  Klaida!

  Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.