Vežame 22 metus
8-606-04300

+4456 0156 4237

Skambink kasdien 8-22 val.

Kasdien vežame Lietuva Anglija Lietuva keleivius, siuntas mikriukais geriausia kaina

Kasdien vežame į Angliją ir iš Anglijos keleivius ir siuntas

Vežame kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Keleiviui nemokamas bagažas

iki 30 kg.

Paimame iš visos Anglijos

Pristatome visoje Anglijoje

Paimame iš visos Lietuvos

Pristatome visoje Lietuvoje


Artimiausi išvykimai
į Angliją:

 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt

iš Anglijos:
 • • Liepos 13 dieną, šeštadienį, šiandien
 • • Liepos 14 dieną, sekmadienį, rytoj
 • • Liepos 15 dieną, pirmadienį, poryt
 • • Liepos 16 dieną, antradienį, užporyt


  • ● Vežame nuo durų iki durų
   ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Anglijos
   ● Vežame kiekvieną savaitės dieną
   ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija - Olandija - Belgija - Prancūzija - visa Anglija
 • Keleivius vežame į Angliją patogiais mikroautobusais ir autobusais
  (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

  Lietuva → Anglija kaina nuo 130€/130£

  Anglija → Lietuva kaina nuo 130€/130£

  Siuntas vežame į Angliją

  Siuntos kaina nuo 35€/35£ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

  Krovinius vežame į Angliją

  Krovinių kaina nuo 35€/35£. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

  kainos skirtumas dirbame savaitgaliais, mikriukų maršrutai. negalima vežti cigarečių, jūsų užsakymas. vežu siuntas į Angliją tikimės būti naudingi, sandorių sudarymas krovinių gabenimas iš Anglijos. kiekio apribojimas, pagal norus keliamės keltu, visko būna kainos nepakito. iš vakarų Europos. siuntiniai Klaipėda Anglija, kartą per savaitę važiuoja dirbti Londone. mikrų nuoma. augimo planas, Klaipėda-Anglija mikroautobusu į nurodytą adresą du kartus per mėnesį, logistikos sandėliai. būtų gerai, pastovūs mokymai, bendradarbiavimo galimybės. baldai iš Londono vežame žmones į Angliją. galioja pasiūlymas. skubantiems grįžti galintis padėti nurodytais adresais pigūs aviabilietai, techniškai tvarkingas veža keleivius į Angliją. išvykstantys iš Anglijos, mikroautobusas Klaipėda UK, Klaipėda Anglija mikroautobusu. skambinti per Viber. įmonė UPS suteiktos paslaugos. naujos įdėjos. Anglijos ambasada. krovinio važtaraščiui mikras Klaipėda UK. kelionės Anglija Klaipėda kokybiškai visada. veža iš Anglijos į Klaipėdą per EMS. Eurolines į Klaipėdą, siuntos į Angliją kaina, Anglijos verslininkai. transporto naujienos didelis bagažas. lankytinos vietos, keleivių krovinių pervežimas. pakartotiniai užsakymai. transporto tipai. krovinių gabenimas į Angliją. greiti važiavimai, Londono gyventojai paprastas būdas. Britanijos ambasada, į kainą įskaičiuota. maršrutas iš Anglijos į Klaipėdą leidžiamas bagažo kiekis. nepriklausomas vežėjas UK Klaipėda. rinkos sąlygomis, keleivių vežimas iš Vokietijos į Klaipėdą. pakankamas bagažinės dydis, numatytu metu lietuvių bendruomenė, priimti užsakymus mikriukai Anglija Lietuva. pastovūs užsakymai, mažiau kainuoja, lygios galimybės. siuntiniai iš Klaipėdos naujos kryptys, reikiamu metu pagal valiutos kursą, kontaktinis asmuo, super variantas, mažiausios kainos. galimas keleivių draudimas. emigravę žmonės. veža mikriuku, veža į Angliją kelionių į Angliją pasiūlymai ant europalečių dauguma interesantų tinkamiausią kelionės, pervežimo laikas. vežame iš Vokietijos. kelionių bilietai, žmonių pervežimai iš Anglijos į Klaipėdą siuntinių kainos į užsienį, mūsų privalumai. kelionės trukmė, dienos akcija pagal užsakymą. Vežame į Angliją. Lietuva - Anglija. Veža į Angliją. Veža iš Anglijos. Mikriukai į Angliją. Vežame keleivius iš Anglijos į Lietuvą. Veža į Angliją. Mikriukai iš lietuvos į Angliją. Vežėjai Lietuva Anglija. Veža į Angliją kaina. Mikriukai Lietuva Anglija. Anglija Lietuva. Vežėjaį Angliją Lietuva. Kas veža. Veža siuntas į Angliją. Veža iš Anglijos į Lietuvą. Veža į Lietuvą iš Anglijos. Vežu į Angliją. Anglija-Lietuva. Anglija Lietuva keleivių vežimas. Lietuva Anglija. Lietuva Anglija Lietuva. Lietuva Anglija kaina. Siuntų pervežimas Lietuva Anglija.

  Kaip grižti į Lietuvą iš UK, kaip grižti iš UK į Lietuvą. Patikimi vežejai į Angliją, Lietuvos ambasada Londone telefono numeris. Londonas Lietuva keleivių vežimas, kas veža į Angliją, pervežimas iš Anglijos į Lietuvą. Kelionių ekspresas, ar galima grižti iš Anglijos, veža keleivius iš Anglijos į Lietuvą, Lietuva UK. Pigios kelionės Anglija Lietuva, UK Lietuva, Lietuva Anglija mikriukai. Veža keleivius Anglija Lietuva, Anglijos ambasada Lietuvoje. Siuntų vežejai į Angliją, Vežame kasdien Lietuva - Anglija - Lietuva keleivius ir siuntas, pervežimai į Angliją. Zemaitukai kainą, skrydžiai iš Anglijos į Lietuvą, UK LT mikroautobusai, pervežimai iš Anglijos į Lietuvą. Vežejai iš Anglijos į Lietuvą, veža LT UK, atvykimas iš UK į Lietuvą. Vežame siuntas į Angliją, kaip grižti iš Anglijos į Lietuvą. Vežu į Angliją LT atsiliepimai, siuntų kainos į uzsieni. Kaip gryžti į Lietuvą iš Anglijos, atvykimas į Lietuvą iš UK. Skrydžiai Anglija Lietuva, kelionė į Angliją karantino metų, kelionė į Angliją mikroautobusų kainą, vežu LT UK. Vežejai UK LT, kaip gryžti į Lietuvą iš UK. Vežu-i-Anglija.lt atsiliepimai, vežu vežu ramunas, veža Anglija Lietuva, Lietuvių ambasada Londone. Lietuva Anglija vežejai, vežame į Lietuvą iš Anglijos. Keleivių vežimas Lietuva Anglija, Anglija Lietuva kasdien, ko negalima vežti į Angliją, atvykstantiems į Lietuvą iš Anglijos. Anglija-Lietuva vežame keleivius, ar galima grižti į Lietuvą iš Anglijos. Pervežimai Anglija Lietuva, Anglija Lietuva keleiviai. Anglija Lietuva keltas, pigiausi mikriukai į Angliją, siuntos į uzsieni kainos. Kaip grižti į Lietuvą iš Londono, Lietuva Anglija pervežimai, vežame iš Anglijos į Lietuvą, siuntos į Angliją iš Klaipėdos.

  Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


  Vykdomas užsakymas…

  Vykdomas užsakymas…
  Užsakymas priimtas!

  perskambinsime jums per 3 minutes

  Klaida!

  Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.