Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui

Vežame kiekvieną dieną

Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, šiandien
  • • Spalio 26 dieną, pirmadienį, rytoj
  • • Spalio 27 dieną, antradienį, poryt
  • • Spalio 28 dieną, trečiadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, šiandien
  • • Spalio 26 dieną, pirmadienį, rytoj
  • • Spalio 27 dieną, antradienį, poryt
  • • Spalio 28 dieną, trečiadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui

    Kai žmogus nusprendžia kraustytis į Vokietiją vienas, dažniausiai jis neturi pilnos furos daiktų, todėl perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui tampa pagrindiniu klausimu. Per savo ilgą karjerą esu matęs šimtus tokių atvejų – nuo studentų, vežančių tik kelis lagaminus, iki specialistų, besikeliančių su visu gyvenimu. Mikroautobusas yra idealus sprendimas, nes jis manevringas, greitas ir, svarbiausia, pigesnis nei didelė fura. Tačiau čia yra savų niuansų, apie kuriuos vadybininkai dažnai nutyli, norėdami greičiau uždaryti sandorį. Šiame straipsnyje atvirai papasakosiu, kaip nepermokėti ir į ką atkreipti dėmesį.

    Mikroautobusų logistikos ypatumai

    Kodėl perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui dažnai atrodo neaiški?

    Dažnai kaina priklauso nuo to, ar važiuojate su „pilnu“ mikroautobusu, ar daliniu kroviniu. Jei užsakote visą mikroautobusą, mokate už visą erdvę, net jei ji nėra pilna. Tai patogu, nes vairuotojas važiuoja tiesiai pas jus ir pristato tiesiai į vietą. Tačiau perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui gali būti optimizuota, jei sutinkate palaukti, kol mes suformuosime maršrutą. Kartais vadybininkai „pamiršta“ paminėti, kad yra galimybė vežti dalį krovinio, nes jiems paprasčiau parduoti visą mašiną. Būkite reiklūs ir klauskite visų variantų, nes skirtumas gali siekti kelis šimtus eurų.

    Kokie yra pagrindiniai kainos dedamieji?

    Kaina susideda iš kuro, vairuotojo darbo, kelių mokesčių (ypač Vokietijoje, kur „Maut“ yra brangus) ir amortizacijos. Jei kraustotės iš Vilniaus į Miuncheną, atstumas yra didelis, todėl kaina bus atitinkama. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui taip pat priklauso nuo to, ar reikia pagalbos kraunant. Jei vairuotojas turi vienas nešioti jūsų daiktus iš penkto aukšto, kaina automatiškai kyla. Mano patirtis rodo, kad geriausia susitarti dėl fiksuotos kainos „nuo durų iki durų“, kad vėliau nereikėtų aiškintis dėl papildomų valandų ar kilometrų.

    Ar verta rinktis „ekspres“ pristatymą?

    Jei jums reikia daiktų „vakar“, perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui bus gerokai didesnė. Ekspres pristatymas reiškia, kad vairuotojas važiuoja be sustojimų, galbūt net su pamaina, kad pasiektų tikslą per 24 valandas. Tai kainuoja brangiai, nes reikia mokėti už papildomą vairuotoją arba viršvalandžius. Ar tikrai verta? Dažniausiai ne. Jei galite palaukti 2-3 dienas, kaina bus daug draugiškesnė. Kartą klientas skubėjo, sumokėjo dvigubai, o atvažiavęs į Vokietiją suprato, kad jo butas dar neparuoštas. Pinigai buvo išmesti į balą.

    Kaip teisingai įvertinti daiktų kiekį?

    Tai dažniausia klaida. Žmonės galvoja: „ai, čia tik keli maišai“, o atvažiavus mikroautobusui paaiškėja, kad reikia dar vieno. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui skaičiuojama pagal tūrį (kubinius metrus). Jei jūsų daiktai netelpa į standartinį mikroautobusą, kaina šauna į viršų. Patarimas: išmatuokite viską. Jei turite sofą, išmatuokite ją. Jei turite 20 dėžių, suskaičiuokite jas. Geriau pasakyti vadybininkui 10% daugiau, nei vėliau mokėti už papildomą vietą, kurios gali ir nebūti.

    Ar galima sutaupyti kraunant daiktus patiems?

    Taip, tai vienas geriausių būdų sumažinti perkraustymo kainą su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui. Jei pasiruošiate viską taip, kad vairuotojui tereikia įstumti daiktus į mašiną, kaina bus mažesnė. Tačiau būkite atsargūs – jei daiktai nebus tinkamai apsaugoti, jie gali susibraižyti kelionės metu. Vairuotojai turi savo diržus ir tvirtinimo priemones, bet jie ne visada nori prisiimti atsakomybę už jūsų prastai supakuotus daiktus. Jei kraunate patys, naudokite daug burbulinės plėvelės ir kartono. Tai jūsų turtas, todėl saugokite jį.

    Ką daryti, jei mikroautobusas sugenda kelyje?

    Tai yra logistikos košmaras, bet jis pasitaiko. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui turėtų apimti ir rizikos valdymą. Patikima įmonė turi pakaitinį transportą arba sutartis su vietiniais vežėjais. Jei įmonė neturi jokio plano, jūs galite įstrigti kažkur Lenkijoje kelioms dienoms. Visada klauskite vadybininko: „kas nutiks, jei mašina suges?“. Jei jie pradeda mikčioti, bėkite nuo jų. Tai rodo neprofesionalumą. Mano praktikoje buvo atvejis, kai mašina sugedo, bet mes per 4 valandas atsiuntėme kitą. Klientas buvo patenkintas, nes mes prisiėmėme atsakomybę.

    Ar reikia mokėti už krovimą į aukštus?

    Taip, tai papildoma paslauga. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui dažniausiai apima tik pervežimą „nuo borto iki borto“. Jei norite, kad vairuotojas neštų daiktus į butą, tai kainuoja papildomai. Kaina priklauso nuo aukšto, lifto buvimo ir atstumo nuo mašinos iki durų. Kartais vadybininkai tai įtraukia į bendrą kainą, bet dažniausiai tai yra atskira eilutė sąskaitoje. Visada pasitikslinkite, kad vėliau nereikėtų mokėti „į rankas“ vairuotojui, kas yra nelegalu ir nesaugu.

    Kaip apsaugoti trapius daiktus?

    Mikroautobusas važiuoja greičiau ir „kietau“ nei fura, todėl vibracija yra didesnė. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui neapima nuostolių dėl sudužusių daiktų, jei jie nebuvo tinkamai supakuoti. Naudokite originalias dėžes, daug burbulinės plėvelės ir užpildykite visus tarpus. Jei vežate televizorių, jis privalo būti originalioje dėžėje arba specialiai supakuotas. Nesu tikras, ar paprastas kartonas apsaugos nuo smūgių (na, galbūt apsaugos, bet geriau nerizikuoti...), todėl investuokite į kokybiškas pakavimo medžiagas.

    Ar galima vežti dviratį ar kitą didesnį daiktą?

    Taip, bet tai užima daug vietos. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui priklauso nuo to, kiek vietos užima jūsų dviratis. Jei jį išardysite (nuimsite ratus, vairą), jis užims mažiau vietos ir kainuos pigiau. Visada klauskite vadybininko, ar yra galimybė „įsprausti“ dviratį prie kitų daiktų. Tai dažnai įmanoma, jei mikroautobusas nėra pilnas.

    Ar reikia mokėti už stovėjimą Vokietijoje?

    Vokietijos miestuose stovėjimas yra brangus ir sudėtingas. Jei mikroautobusas turi stovėti ilgiau nei valandą, gali atsirasti papildomų mokesčių. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui turėtų būti aptarta su vadybininku. Jei žinote, kad jūsų gatvė siaura ir sunku privažiuoti, įspėkite iš anksto. Tai padės išvengti baudų ir konfliktų su vairuotoju.

    Kaip pasirinkti tinkamą mikroautobusą?

    Yra įvairių dydžių: nuo mažų „caddy“ iki didelių „maxi“ furgonų. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui priklauso nuo pasirinkto dydžio. Jei turite daug daiktų, rinkitės „maxi“. Jei tik kelis lagaminus, užteks ir mažesnio. Vadybininkas turėtų patarti, koks dydis jums tinkamiausias.

    Ar galima kartu važiuoti su daiktais?

    Dauguma įmonių to neleidžia dėl draudimo ir saugumo taisyklių. Tačiau kartais galima susitarti, jei vairuotojas sutinka. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui nuo to nesikeičia, bet tai gali būti patogus būdas keliauti. Visada klauskite, ar tai įmanoma.

    Kaip užtikrinti, kad daiktai nebus pamesti?

    Žymėjimas yra raktas. Kiekviena dėžė turi būti sunumeruota ir aprašyta. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui apima ir atsakomybę, bet jūs turite padėti vairuotojui. Kai kraunate, pasitikrinkite sąrašą. Tai padeda išvengti klaidų.

    Ar reikia mokėti avansą?

    Taip, tai įprasta praktika. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui turėtų būti mokama dalimis. Niekada nemokėkite visos sumos iš anksto. Tai jūsų saugumo garantas.

    Kokie daiktai yra draudžiami?

    Tas pats sąrašas: degios medžiagos, ginklai, narkotikai. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui neapima baudų, jei vežate draudžiamus daiktus. Būkite atsargūs.

    Kaip paruošti baldus?

    Išardykite viską, ką galima. Tai taupo vietą ir pinigus. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui priklauso nuo tūrio.

    Ar galima stebėti krovinį?

    Dauguma įmonių turi GPS. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui dažnai apima šią paslaugą.

    Ką daryti, jei daiktai sugadinti?

    Fiksuokite nuotraukose ir surašykite aktą. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui apima atsakomybę, bet jūs turite įrodyti žalą.

    Ar reikia patiems krauti?

    Galite, jei norite sutaupyti. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui tada bus mažesnė.

    Kiek laiko užtrunka?

    Vidutiniškai 2-3 dienos. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui priklauso nuo skubos.

    Ar galima vežti buitinę techniką?

    Taip, bet reikia tinkamai paruošti. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui priklauso nuo technikos kiekio.

    Ar reikia mokėti už kelius?

    Tai įskaičiuota į perkraustymo kainą su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui.

    Kaip suderinti laiką?

    Būkite lankstūs. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui reikalauja bendradarbiavimo.

    Ar galima vežti asmeninius daiktus su verslo kroviniais?

    Taip, tai dažna praktika. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui išlieka tokia pati.

    Ar verta kraustytis patiems?

    Įvertinkite visas sąnaudas. Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui dažnai yra pigesnė nei savarankiškas vežimas.

    Perkraustymo kaina su mikroautobusu į Vokietiją vienam asmeniui yra prieinama, jei žinote, kaip derėtis ir kaip pasiruošti. Nors tai gali atrodyti kaip paprastas procesas, visada yra vietos klaidoms. Svarbiausia – aiškiai suplanuoti tūrį, tinkamai supakuoti daiktus ir pasirinkti patikimą vežėją. Neskubėkite, klauskite visų detalių ir būkite atviri su vadybininkais. Logistika yra sudėtingas, bet įveikiamas procesas, jei turite gerą partnerį. Sėkmės kraustantis į Vokietiją!

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.