Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą

Vežame kiekvieną dieną

Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, šiandien
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, rytoj
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, poryt
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, šiandien
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, rytoj
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, poryt
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą

    Įvadas

    Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą skamba kaip kažkas labai patogaus, ir iš dalies taip yra. Bet realiame gyvenime „visą parą“ nereiškia, kad visi sandėliai, gavėjai ir vairuotojai dirba be pertraukos. Tai reiškia, kad bent jau komunikacija, reagavimas ir problemų sprendimas gali vykti tada, kai kiti jau miega. Per 20 metų mačiau naktinių skambučių, kai reikėjo gelbėti krovinį, ir tokių, kai klientas tiesiog pamiršo pasakyti, kad sandėlis Vokietijoje užsidaro 14 val. Todėl visą parą — tai ne magija, o pasiruošimas.

    Ką reiškia aptarnavimas visą parą

    Aptarnavimas visą parą gali reikšti skirtingus dalykus. Viena įmonė turės budintį vadybininką, kita — tik telefono numerį, trečia — realų vairuotoją, kuris gali keisti maršrutą naktį. Todėl prieš užsakant reikia klausti, kas tiksliai veikia 24/7. Ar tik priima skambučius, ar gali organizuoti pasiėmimą, ar gali spręsti problemas kelyje?

    Klientams tai svarbu, nes Vokietijos laikas toks pats kaip Lietuvos, bet darbo grafikai skiriasi. Sandėlis Hamburge gali dirbti iki 16 val., o gavėjas Miunchene priima tik ryte. Jei krovinys vėluoja, reikia greitai susisiekti su visais. Čia visą parą veikiantis aptarnavimas labai padeda.

    Pavyzdžiui, vienas krovinys iš Kelno vėlavo dėl sandėlio eilės. Vairuotojas negalėjo jo pasiimti iki uždarymo, o ryte reikėjo būti kitame mieste. Budintis žmogus susiderino naują langą, pakeitė maršrutą, informavo gavėją. Be tokio koordinavimo būtų prasidėjęs chaosas.

    Kada 24/7 tikrai reikia

    Visą parą aptarnavimas ypač naudingas, kai kroviniai skubūs, kai dirbate su gamyba, el. prekyba, parodomis, servisu ar medicinine įranga. Jei detalė turi atvykti ryte, o Vokietijoje kažkas vėluoja, reikia žmogaus, kuris gali skambinti naktį. Jei klientas keičia adresą, jei sandėlis neatidavė krovinio, jei dokumente klaida — laikas svarbus.

    Bet jei siunčiate paprastą dėžę be skubos, 24/7 nebūtinas. Galite sutaupyti rinkdamiesi įprastą grafiką. Visą parą paslauga kainuoja, nes ji reiškia organizacinę atsakomybę. Ne visada verta mokėti už tai, ko realiai nenaudojate.

    Realybė naktį ir savaitgaliais

    Naktį Vokietijoje daug kas neveikia. Sandėliai užsidaro, privačių adresų geriau netrikdyti, kai kuriose zonose sunku parkuoti. Todėl net jei vežėjas dirba visą parą, gavėjas gali nedirbti. Tai dažna klaida: klientas mano, kad 24/7 reiškia „galima visur bet kada“. Ne, galima bandyti derinti, bet ne visada įmanoma.

    Savaitgaliais situacija panaši. Privačiam gavėjui šeštadienis gali tikti, sekmadienis — ne. Įmonės dažniausiai nedirba. Todėl visą parą aptarnavimas labiau reiškia lankstų reagavimą, ne visiško grafiko panaikinimą. Gerai, kai klientas tai supranta iš pradžių.

    DUK

    DUK apie Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą

    Ką reiškia Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą praktiškai?

    Praktiškai tai reiškia, kad galite susisiekti ne tik darbo valandomis, jei kyla problema. Tai gali būti budintis vadybininkas, skambučiai vairuotojui, maršruto keitimas ar naujo laiko lango derinimas. Bet tai nereiškia, kad visi sandėliai Vokietijoje dirba naktį. Reikia atskirti paslaugos budėjimą nuo gavėjo darbo laiko.

    Ar Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą kainuoja daugiau?

    Dažniausiai taip, ypač jei reikia realaus naktinio darbo ar skubių sprendimų. 24/7 reiškia žmonių pasirengimą, koordinavimą ir atsakomybę. Jei paslauga tik formaliai „visą parą“, kaina gali nesikeisti. Todėl reikia klausti, kas konkrečiai veikia naktį. Gražus užrašas ne visada reiškia realų darbą.

    Kada verta rinktis aptarnavimą visą parą?

    Verta, kai krovinys skubus arba kai vėlavimas gali kainuoti daug. Pavyzdžiui, gamybos detalė, parodos stendas, medicininė įranga, svarbūs dokumentai. Taip pat tada, kai maršrutas ilgas ir gali kilti nenumatytų situacijų. Jei siunčiate paprastą dėžę be termino, galbūt nereikia.

    Ar galima naktį pasiimti krovinį iš Vokietijos sandėlio?

    Kartais galima, bet tik jei sandėlis tai leidžia. Daugelis sandėlių turi griežtus laiko langus ir saugumo taisykles. Kai kurie dirba tik darbo dienomis iki popietės. Todėl naktinis pasiėmimas nėra automatinis. Pirmiausia reikia patvirtinimo iš gavėjo arba sandėlio.

    Kodėl 24/7 nereiškia, kad viskas bus pristatyta tą pačią dieną?

    Nes transportui įtakos turi atstumas, dokumentai, krovinio paruošimas, vairuotojo darbo laikas ir gavėjo prieinamumas. Galite skambinti naktį, bet jei sandėlis atidarys tik ryte, krovinys bus paimtas ryte. Visą parą aptarnavimas greičiau sprendžia problemas, bet nepanaikina fizikos.

    Naktiniai skambučiai ir problemos

    Kas dažniausiai nutinka naktį per pervežimą iš Vokietijos?

    Dažniausiai kyla klausimai dėl adreso, sandėlio darbo laiko, dokumentų arba vėlavimo. Kartais vairuotojas neranda įvažiavimo į pramonės zoną. Kartais gavėjas neatsiliepia. Naktį tokios problemos sunkesnės, nes ne visi gali greitai reaguoti. Todėl geri kontaktai yra labai svarbūs.

    Ar budintis vadybininkas gali pakeisti maršrutą?

    Gali, jei tai techniškai įmanoma ir nepažeidžia kitų sutartų darbų. Pavyzdžiui, galima nukreipti vairuotoją į kitą sandėlį arba suderinti naują pristatymo laiką. Bet jei pokytis labai didelis, kaina ir terminas keisis. Todėl naktinis pakeitimas turi būti pagrįstas, ne emocija.

    Ką daryti, jei gavėjas Vokietijoje neatsiliepia naktį?

    Reikia turėti alternatyvų kontaktą. Jei tai įmonė, galima bandyti ryto sandėlio numerį arba el. paštą. Jei privatus asmuo, teks laukti, kol jis atsakys. Palikti krovinį be patvirtinimo rizikinga. Todėl prieš siunčiant verta patikrinti du kontaktus. Vienas numeris kartais nepakanka.

    Ar galima spręsti dokumentų klaidas naktį?

    Kartais taip, jei žmonės turi prieigą prie dokumentų ir gali juos pataisyti. Bet jei reikia oficialaus sandėlio patvirtinimo, gali tekti laukti darbo valandų. Dokumentų klaidos naktį dažnai lėtina procesą. Todėl geriau viską patikrinti prieš išvykstant. Naktis nėra geriausia vieta popierizmui.

    Kodėl kai kurie klientai bijo skambinti naktį?

    Nes mano, kad trukdys arba kad už tai bus baudžiama. Jei paslauga realiai 24/7, skambinti galima, kai tai susiję su kroviniu. Bet skambinti tik pasiteirauti „na kaip ten?“ kas valandą nėra konstruktyvu. Geriau turėti aiškią komunikacijos taisyklę.

    Sandėliai, adresai ir darbo laikas

    Ar Vokietijos sandėliai dirba visą parą?

    Daugelis ne. Kai kurie dideli logistikos centrai dirba ilgai, bet ne visi. Mažesni sandėliai dažnai turi konkretų darbo laiką. Todėl 24/7 paslauga nereiškia, kad krovinį galima pasiimti bet kada. Reikia žinoti sandėlio taisykles. Tai viena dažniausių nesusipratimų vietų.

    Ką reiškia laiko langas Vokietijoje?

    Tai konkretus laikas, kada galima atvykti pasiimti arba pristatyti krovinį. Pavyzdžiui, nuo 8 iki 10 val. arba nuo 13 iki 15 val. Jei atvykstate anksčiau ar vėliau, gali net neįleisti. Laiko langai dažni sandėliuose ir gamyklose. Todėl juos reikia įtraukti į maršruto planą.

    Ar galima keisti pristatymo laiką visą parą?

    Galima bandyti derinti, bet ne visada pavyks. Jei gavėjas sutinka, puiku. Jei tai sandėlis su fiksuotu grafiku, teks laukti. Visą parą aptarnavimas padeda greitai sužinoti atsakymą. Bet jis neatšaukia kitų žmonių darbo tvarkos.

    Kodėl pramonės zonose sunku rasti adresą?

    Nes ten daug panašių pastatų, vartų, rampų ir sandėlių. GPS ne visada rodo tikslų įvažiavimą. Kartais reikia kodo arba registracijos sargo poste. Todėl prieš vykimą reikia turėti ne tik adresą, bet ir instrukcijas. Vienas gatvės pavadinimas dažnai nepakanka.

    Ar savaitgalį galima pristatyti privatų krovinį?

    Dažnai taip, jei gavėjas sutinka. Bet kai kuriose vietovėse gali būti triukšmo ar parkavimo apribojimų. Dideliuose miestuose savaitgalį lengviau parkuoti, bet sandėliai dažniausiai nedirba. Todėl savaitgalio pristatymas yra įmanomas, tik ne universalus.

    Skubūs ir sudėtingi kroviniai

    Ar 24/7 tinka skubioms atsarginėms dalims?

    Taip, labai tinka. Atsarginės dalys dažnai sustabdo gamybą arba servisą, todėl laikas svarbus. Jei dalis yra Vokietijoje ir reikia ją greitai parvežti, budintis aptarnavimas gali padėti suderinti pasiėmimą ir maršrutą. Bet dalis turi būti paruošta ir dokumentai tvarkingi.

    Ar galima vežti parodų stendus visą parą?

    Galima, jei grafikas ir adresai suderinti. Parodos dažnai turi griežtus montavimo terminus, todėl naktinis ar ankstyvas ryto pristatymas gali būti naudingas. Bet parodų centrai turi savo taisykles, leidimus ir laiko langus. Todėl reikia žinoti ne tik adresą, bet ir įėjimo procedūrą.

    Ar medicininę įrangą galima vežti tokiu režimu?

    Galima, jei ji neturi specialių temperatūrinių ar saugumo reikalavimų. Medicininė įranga dažnai būna brangi ir jautri, todėl reikia gero pakavimo. Jei reikia temperatūros kontrolės, paprastas mikroautobusas gali netikti. Todėl „visą parą“ nereiškia „bet kokiam kroviniui“.

    Ką daryti, jei krovinys neatiduodamas sandėlyje?

    Reikia nedelsiant fiksuoti priežastį: trūksta dokumentų, nėra leidimo, vėluoja paruošimas, klaidingas užsakymas. Tada budintis žmogus turi susisiekti su sandėliu, klientu ir vairuotoju. Jei problema sprendžiama ryte, reikia pakeisti grafiką. Svarbiausia ne laukti tylint.

    Ar visą parą aptarnavimas padeda išvengti papildomų mokesčių?

    Kartais taip, nes greitas reagavimas gali sumažinti laukimo laiką. Jei sandėlis skaičiuoja mokestį už vėlavimą, greitas sprendimas gali sutaupyti. Bet jei problema jau įvyko, mokesčio ne visada pavyks išvengti. Todėl prevencija visada pigesnė už gelbėjimą.

    Išvada

    Mikroautobusų logistika iš Vokietijos su aptarnavimu visą parą yra vertinga, kai kroviniui reikia greito reagavimo, naktinio derinimo ar problemų sprendimo ne darbo valandomis. Bet svarbu suprasti, kad 24/7 nereiškia, jog visi sandėliai ir gavėjai dirba visą parą. Geriausia tokia paslauga veikia tada, kai kontaktai, dokumentai ir adresai sutvarkyti iš anksto. Tada naktinis skambutis tampa pagalba, o ne panikos gesinimu.

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.