Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai

Vežame kiekvieną dieną

Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 21 dieną, trečiadienį, šiandien
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, rytoj
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, poryt
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 21 dieną, trečiadienį, šiandien
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, rytoj
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, poryt
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai

    Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai reiškia ne tik tvarkingą sunkvežimį ir mandrų vairuotoją. Reikia žinoti, kas nutiks, jei vėluosite, jei adresas bus neteisingas, jei dėžės bus per sunkios arba jei Vokietijoje niekas neatidarys durų. Per daugelį metų supratau: patikimumas prasideda ne kelyje, o dar prieš pakraunant pirmą dėžę.

    DUK

    Pasitikėjimas, informacija ir Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai

    Patikimas pervežimas prasideda nuo atviro pokalbio. Klientas kartais gėdijasi pasakyti, kad turi seną čiužinį, nestandartinę spintą ar tik vieną dieną laiko iškrauti. Po to prasideda skambučiai kelyje, o tai niekam nepadeda. Kuo daugiau tiesos iš pradžių, tuo mažiau staigmenų vėliau.

    Ką reiškia Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai?

    Tai reiškia, kad žinote transportą, terminus, atsakomybes, draudimą ir kontaktus. Ne tik „atvažiuosim rytoj“. Patikima Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai turi turėti aiškų planą: pakrovimo laiką, maršrutą, iškrovimo langą, kas atsako už daiktus ir kaip spręsti problemas. Gražūs pažadai kelyje nepadeda, jei nėra sutarties.

    Ar galima pasitikėti pigiausia pervežimo paslauga?

    Galima, bet reikia žiūrėti į detales. Jei kaina per maža, klauskite, kas į ją įeina. Kartais pigiai rašoma, o vėliau atskirai skaičiuojamas liftas, laiptai, dėžės, laukimas ir net „sudėtingas pakrovimas“. Mačiau įmonių, kurios po sutartos sumos pradėdavo derėtis aikštelėje. Tai neprofesionalu.

    Kokia informacija reikalinga patikimam daiktų pervežimui?

    Reikia adresų, kontaktų, daiktų sąrašo, tūrio, svorio, aukštų, lifto, parkavimo galimybių ir pristatymo pageidavimų. Jei daiktai yra Kaune, o pristatymas į Kelną, reikia žinoti, ar ten siaura gatvė. Nuotraukos labai padeda. Kartais viena nuotrauka sako daugiau negu dešimt minučių pasakojimų.

    Ar verta pasirašyti sutartį vežant asmeninius daiktus?

    Taip, visada. Sutartis nereikalinga tik tada, kai nieko neįvyksta, bet būtent tada ji ir ramina. Joje turi būti kaina, terminai, atsakomybė, draudimas, laukimo sąlygos ir kontaktai. Jei kas nors sako „mums sutartys nereikalingos, mes normalūs žmonės“, aš jau įsitempiu. Normalumas gerai, popierius geriau.

    Ką daryti, jei pervežimo kompanija neatsako į skambučius?

    Jei iki pakrovimo neatsako, po pakrovimo tikrai nebus lengviau. Pirmiausia rašykite žinutę su konkrečiu klausimu ir laiko riba. Jei vis tiek tyla, ieškokite alternatyvos. Buvo atvejis, kai klientas laukė vairuotojo, o įmonė „pametė“ reiso dieną. Tai nepatogu, bet taip būna.

    Maršrutas, laikas ir tikslus daiktų pervežimas į Vokietiją

    Maršrutas į Vokietiją atrodo tiesus, bet realybėje jame telpa sienos, degalinės, vairuotojo poilsis, miestų zonos ir klientų grafikai. Patikimumas reiškia ne tik greitį, bet ir realistišką planą. Greičiau pažadėti lengva, sunkiau įvykdyti.

    Kiek realiai trunka daiktų pervežimas į Vokietiją?

    Nuo Lietuvos iki Berlyno dažnai 1–2 dienos, iki Hamburgo ar Bremeno 2–3 dienos, iki Miuncheno ar Štutgarto 3–4 dienos. Tai priklauso nuo pakrovimo, sienos, vairuotojo režimo ir eismo. Pataisau: kartais į Berlyną galima nuvežti tą pačią dieną, bet aš tokio stebuklo nežadėčiau.

    Ar galima pasirinkti tikslią pristatymo dieną?

    Galima, jei tai atskiras reisas ir grafikas leidžia. Grupiniame pervežime data gali slinkti vieną dieną, nes krovinių eilė derinama su kitais klientais. Jei jums reikia „tik šeštadienį nuo 9 iki 10 valandos“, tai kainuos daugiau. Vokietijoje pristatymo langai dažnai derinami su namo taisyklėmis ir kaimynais.

    Kas gali sugadinti pervežimo grafiką?

    Sienos tikrinimai, remontai, avarijos, blogas oras, neteisingas adresas, vėluojantis iškrovimas. Kartais problema būna paprasta: klientas pamiršo, kad Vokietijoje sekmadieniais daug kur negalima triukšmauti. Buvo reisas, kuris stovėjo dėl tilto remonto, ir visi pyko, nors niekas nieko negalėjo pakeisti.

    Ar vairuotojas gali nakvoti su kroviniais?

    Gali, jei transportas tam paruoštas ir krovinys saugus. Dauguma profesionalių vairuotojų taip ir dirba. Bet jei vežate labai vertingus daiktus, verta aptarti saugomą aikštelę. Vokietijos degalinės būna saugesnės už Lietuvos miško pakelę, bet vis tiek reikia blaiviai vertinti riziką.

    Kodėl kartais pervežimas į Vokietiją vėluoja vieną dieną?

    Viena diena tarptautiniame gabenime nėra kažkas neįprasto. Gali užtrukti pakrovimas, sugriūti maršrutas arba pasikeisti kliento pageidavimas. Jei kompanija iš anksto informuoja, tai viena. Jei dingsta iki paskutinės minutės, tai jau kita kalba. Patikimumas matomas ne tada, kai viskas gerai, o kai reikia pranešti blogą naujieną.

    Kainos, draudimas ir atsakomybė vežant daiktus į Vokietiją

    Kaina be atsakomybės yra tik skaičius. Patikimas pervežimas turi parodyti, kas į kainą įeina ir kas ne. Klientui svarbu ne tik suma sąskaitoje, bet ir ramybė, kad daiktai nekeliaus kaip statybinės atliekos.

    Kodėl Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai nėra pigiausia?

    Nes patikimumas kainuoja: tvarkingi dokumentai, draudimas, geras transportas, patyręs vairuotojas, pakavimo medžiagos ir realus planavimas. Pigiau dažnai būna tada, kai rizika perkeliama klientui. Tikroji Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai negali būti „kažkaip sutvarkysim“. Ji turi būti aiški.

    Ką reiškia krovinio draudimas pervežimo metu?

    Draudimas dengia tam tikrus nuostolius, jei krovinys apgadinamas ar dingsta pervežimo metu. Svarbu žinoti limitus ir išimtis. Ne visada draudimas padengia netinkamą pakavimą ar paslėptą defektą. Jei vežate televizorių be originalios dėžės, reikia tai aptarti. Draudimas nėra burtai, bet be jo rizika didesnė.

    Ar verta deklaruoti daiktų vertę?

    Verta, jei turite brangių daiktų. Sąraše galima nurodyti vertę, modelius, būklę ir nuotraukas. Tai nereiškia, kad reikia išgalvoti kosmines sumas, bet sąžininga vertė padeda. Buvo atvejis, kai klientas sakė „senas stalas“, o po pristatymo paaiškėjo, kad tai dizainerio baldas. Vėlu buvo aiškintis.

    Kas atsakingas, jei dėžė dingsta iškraunant?

    Atsakomybė priklauso nuo to, kas vykdė iškrovimą ir kaip buvo pasirašyta. Jei vairuotojas paliko dėžes prie durų be patvirtinimo, tai blogai. Jei klientas priėmė krovinį ir pasirašė be pastabų, vėliau sunkiau. Todėl reikia skaičiuoti dėžes, tikrinti numeraciją ir fiksuoti problemas iškart.

    Ar galima gauti kompensaciją už įbrėžtą baldą?

    Galima, jei žala fiksuota ir ji įvyko pervežimo metu. Įbrėžimas ant seno baldo gali būti ginčytinas, todėl nuotraukos prieš gabenimą labai svarbios. Jei baldas jau turėjo žymių, kompensacija mažesnė arba jos nėra. Tai nėra malonu girdėti, bet taip veikia atsakomybė.

    Pakavimas, žymėjimas ir daiktų apsauga

    Pakavimas yra nuobodus darbas, kol viskas pasiekia Vokietiją sveika. Tada jis tampa geriausia investicija. Net paprastas žymėjimas „virtuvė 2“ gali sutaupyti valandų iškraunant ir nervų naujame bute.

    Kaip žymėti dėžes pervežimui į Vokietiją?

    Žymėkite didelėmis raidėmis: kambarys, numeris, turinys, ar trapi. Pavyzdžiui, „Virtuvė 3 – indai – trapi“. Ant šonų geriau negu tik ant viršaus. Kai dėžės sukrautos viena ant kitos, viršaus niekas nemato. Buvo atvejis, kai visos dėžės buvo pažymėtos „įvairūs“, ir Vokietijoje prasidėjo archeologija.

    Ar reikia numeruoti dėžes?

    Taip, ypač jei jų daugiau nei dešimt. Sąraše galite turėti nuo 1 iki 47, o iškraunant tikrinti, ar visos atkeliavo. Tai atrodo vaikiška, kol pradingsta dėžė su dokumentais. Pataisau: ne pradingsta, dažniausiai tiesiog pastatoma ne ten. Bet efektas toks pats.

    Kaip saugiai vežti dokumentus ir vertingas smulkmenas?

    Dokumentus, kompiuterius, papuošalus ir pinigus geriau vežtis patiems. Nereikia jų dėti į bendrą dėžę su indais. Jei vis dėlto reikia vežti, darykite atskirą, gerai pažymėtą krovinį. Tarptautiniame pervežime smulkmenos kartais dingsta ne dėl vagystės, o dėl netvarkos.

    Ar burbulinė plėvelė visada apsaugo baldus?

    Ne visada. Plėvelė saugo nuo dulkių ir lengvų įbrėžimų, bet nuo smūgių geriau veikia kampuočiai, antklodės ir tvirtas tvirtinimas. Jei baldas laisvai stovi furgone, jis judės. Buvo situacija, kai stalas buvo gražiai apvyniotas, bet nepririštas, ir kampas kentėjo visą kelią.

    Ką daryti, jei daiktai neatitinka sąrašo?

    Pirma, sustokite ir perskaičiuokite. Antra, patikrinkite, ar dėžės nepastatytos kitur. Trečia, fiksuokite neatitikimą dokumentuose. Jei trūksta daikto Vokietijoje, reikia žinoti, kada tai pastebėta. Kuo vėliau pranešate, tuo sunkiau nustatyti, kas nutiko.

    Iškrovimas, priėmimas ir patikimas darbas Vokietijoje

    Paskutinė pervežimo dalis kartais svarbiausia. Galite puikiai pakrauti, saugiai nuvežti, bet jei iškraunant visi skuba ir niekas nepasirašo, problemos prasideda vėliau. Priėmimas Vokietijoje turi būti ramus, nors kartais laukia liftas ir kaimynai.

    Kaip teisingai priimti daiktus Vokietijoje?

    Priimant reikia tikrinti dėžių skaičių, vizualią būklę ir ar nėra drėgmės ar stiprių įbrėžimų. Jei kas negerai, rašykite pastabą priėmimo dokumentuose. Nepasirašinėkite tuščiai vien todėl, kad vairuotojas skuba. Skubėjimas niekada nebuvo geras dokumentų pakeitėjas.

    Ar galima iškrauti daiktus be kliento buvimo?

    Galima, jei yra rašytinis leidimas ir aiškūs nurodymai. Bet asmeniniams daiktams geriau, kad kas nors būtų vietoje. Jei paliekate prie durų, rizika didesnė. Buvo atvejis, kai dėžės buvo paliktos garaže, o vėliau klientas negalėjo prisiminti, kurios iš jų buvo atidarytos.

    Kiek laukti, jei Vokietijoje vėluojama iškrauti?

    Normalu sutarti 30–60 minučių laukimo be papildomo mokesčio, priklausomai nuo įmonės. Po to dažniausiai skaičiuojamas valandinis mokestis. Jei klientas prašo laukti dvi valandas, nes dar nepirko lovos, tai jau ne pervežėjo problema. Geriau iš anksto derinti grafiką.

    Ar galima prašyti išdėlioti baldus kambariuose?

    Taip, jei tai sutarta. Kai kurie pervežėjai tiesiog iškrauna prie durų, kiti padeda sudėlioti pagal etiketes. Tai turi būti aišku prieš reisą, nes išdėliojimas ilgina darbą. Jei bute dar nėra elektros ar šviesos, baldus dėlioti tamsiai nėra geras planas.

    Ką daryti po sėkmingo pervežimo į Vokietiją?

    Pirma, patikrinkite svarbiausius daiktus. Antra, palikite atsiliepimą, jei viskas praėjo gerai. Trečia, pasilikite dokumentus bent kelias savaites. Kartais žala paaiškėja ne iškart, ypač čiužiniams, stalams ar elektronikai. Patikimumas baigiasi ne tada, kai sunkvežimis išvažiavo, o tada, kai viskas susitvarkė.

    Išvada

    Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai veikia tada, kai detalės surašytos, o ne laikomos galvoje. Pasakykite viską iš anksto, fiksuokite daiktus, derinkite iškrovimą ir nesigėdykite klausti. Logistika daiktų pervežimui į Vokietiją patikimai nėra brangus priedas, tai pagrindas, kad kraustymasis nesibaigtų nervais.

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.