Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją

Vežame kiekvieną dieną

Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 19 dieną, pirmadienį, šiandien
  • • Spalio 20 dieną, antradienį, rytoj
  • • Spalio 21 dieną, trečiadienį, poryt
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 19 dieną, pirmadienį, šiandien
  • • Spalio 20 dieną, antradienį, rytoj
  • • Spalio 21 dieną, trečiadienį, poryt
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją

    Įvadas

    Daiktų gabenimas į Vokietiją kartais atrodo paprastas, kol nepradedi galvoti apie pakrovimą, maršrutą, draudimą ir tai, kas nutiks, jei gavėjas nebus vietoje. Kai klientai sako, kad nori greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją, aš klausiu: ar tai asmeniniai daiktai, ar komercinis krovinys, ar reikia tik transporto, ar ir krovėjų. Vokietija didelė, o Kelnas, Miunchenas, Hamburgas ir Berlynas nėra tas pats logistikos požiūriu.

    DUK

    Bendri klausimai apie „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“

    Ar galima gabenti asmeninius daiktus?

    Taip, asmeninius daiktus gabenti galima: drabužius, baldus, knygas, buities reikmenis, techniką. ES viduje asmeniniam naudojimui dažniausiai nėra sudėtingų muitinės procedūrų, bet sąrašas vis tiek naudingas. Jei vežate labai daug tų pačių prekių, tai jau gali atrodyti komerciškai. Aš visada sakau: vadinkite daiktus tikraisiais vardais, ne „nieko tokio“. Popieriuose „nieko tokio“ neatrodo gerai.

    Ar tinka komerciniam kroviniui?

    Taip, tinka ir komerciniam kroviniui, tik tada reikia sąskaitų, prekės aprašo, CMR ir aiškios vertės. Komercinis krovinys gali būti prekės sandėliui, įranga, parodų stendas ar atsargos parduotuvei. Skirtumas nuo asmeninių daiktų yra atsakomybė ir dokumentai. Jei siunčiate parduoti, negalima visko palikti „kažkaip“. Vokietijoje gavėjas gali paprašyti dokumentų, ir tada prasideda paieškos telefone.

    Kaip teisingai užsakyti „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“?

    Reikia pateikti, kas vežama, kiek tai sveria, kokio tūrio, iš kur ir kur, ar reikia pakrovėjų, kokia data. Geriausia pridėti nuotraukų, ypač jei daiktai netipiški. Ši paslauga „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“ tinka tada, kai reikia ne tik automobilio, bet ir normalaus plano. Planas čia reiškia ne gražų failą, o realų supratimą, kas kur stovės ir kada bus vietoje.

    Ar galima gabenti tik vieną didelį daiktą?

    Galima. Kartais klientai veža vieną sofą, pianiną, stalą, šaldytuvą ar sporto įrangą. Tokiu atveju svarbu žinoti matmenis, svorį ir ar daiktas telpa pro duris. Vienas didelis daiktas kartais sukelia daugiau problemų nei kelios dėžės. Buvo atvejis, kai pianinas tilpo į automobilį, bet ne į naujo buto laiptinę. Todėl matuoti reikia abu galus, ne tik pradžią.

    Ar reikia pakuoti daiktus prieš gabenimą?

    Taip, bent minimaliai. Net jei vežate senus baldus, juos reikia apsaugoti nuo įbrėžimų. Trapius daiktus reikia pakuoti kruopščiau. Dėžės turi būti tvirtos, o sunkūs daiktai nepakelti per aukštai. Pakavimas nėra grožis, tai apsauga. Aš mačiau, kaip „tik šiek tiek apvyniotas“ veidrodis kelio pabaigoje tampa moderniu meno kūriniu, tik ne tokiu, kokio klientas norėjo.

    Kada rinktis „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“, o kada siųsti siuntą?

    Jei turite vieną mažą dėžę, siunta gali būti paprastesnė. Jei turite baldus, kelias dėžes, techniką ar sunkų krovinį, geriau rinktis gabenimą. Ši paslauga „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“ tinka tada, kai reikia kontroliuoti pakrovimą, maršrutą ir pristatymą. Siuntų sistemos dažnai neturi tokio lankstumo, ypač kai adresas sunkiai prieinamas.

    Kainos, maršrutai ir terminai paslaugai „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“

    Kiek kainuoja daiktų gabenimas?

    Kaina prasideda nuo maždaug 150–300 eurų nedideliam kroviniui, bet realiai dažniausiai būna 400–1500 eurų, priklausomai nuo tūrio. Visam butui kaina gali siekti 2000–4000 eurų. Įtakos turi atstumas, krovėjų skaičius, liftas, parkavimas, data ir papildomi darbai. Jei kas nors sako vieną kainą nežiūrėjęs nei nuotraukų, nei adreso, aš žiūriu atsargiai. Logistikoje stebuklų būna retai.

    Per kiek laiko daiktai pasiekia Vokietiją?

    Dažniausiai 2–6 darbo dienos, jei viskas suplanuota normaliai. Į šiaurės Vokietiją gali būti greičiau, į pietus ar vakarus – šiek tiek ilgiau. Jei krovinys derinamas su kitais klientais, terminas gali būti 5–8 dienos. Individualus reisas greitesnis, bet brangesnis. Aš visada sakau klientams: terminą skaičiuokite ne nuo pažado, o nuo realaus išvažiavimo.

    Ar galima pasirinkti konkrečią pristatymo valandą?

    Galima pageidauti, bet ne visada garantuotai. Vokietijoje pristatymo langai dažnai būna darbo dienomis, o vairuotojas turi kelis sustojimus. Jei reikia tikslaus lango, pavyzdžiui 9–11 val., tai reikia derinti iš anksto ir dažnai kainuoja daugiau. Sandėliams tai lengviau, privatiems adresams sunkiau. Gyvenamajame rajone vairuotojas negali visada stovėti tiek, kiek norėtume.

    Kodėl kaina skiriasi į skirtingus miestus?

    Berlynas, Hamburgas, Kelnas ar Diuseldorfas turi daugiau maršrutų, todėl kartais pigiau. Mažesnės vietovės gali kainuoti daugiau dėl retesnio grafiko. Pietų Vokietija dažnai toliau ir brangiau nei šiaurė. Bet ne visada atstumas lemia viską. Kartais sunkiau privažiuoti prie mažo kaimo nei prie didelio miesto. Todėl adresas svarbesnis nei vien kilometrai.

    Ar galima gabenti savaitgalį?

    Galima, bet ne visada ir ne visur. Savaitgaliais kai kurie sandėliai nedirba, o privačiuose namuose reikia suderinti, ar gavėjas bus namie. Miestuose gali būti parkavimo apribojimų. Jei savaitgalis būtinas, reikia sakyti iš anksto. Kaina dažniausiai bus didesnė. Aš ne visada galiu pasakyti 100%, ar pavyks rasti komandą, nes krovėjų grafikai greitai užsipildo.

    Ar verta derinti kelis reisus?

    Jei daiktų daug, bet nėra vietos naujame bute arba biudžetas ribotas, galima gabenti etapais. Pirmiausia važiuoja būtiniausi daiktai, dokumentai, drabužiai, virtuvės minimumas. Paskui baldai ar sezoniniai daiktai. Tai patogiau, bet ne visada pigiau. Kiekvienas reisas turi savo kaštus. Etapai tinka tada, kai jie suplanuoti, o ne kai viskas daroma nuo panikos.

    Saugumas ir dokumentai vykdant „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“

    Kokie dokumentai reikalingi?

    Asmeniniam gabenimui dažniausiai pakanka asmens dokumentų, sąrašo, nuomos ar pirkimo sutarties, jei reikia. Komerciniam kroviniui reikia sąskaitos, prekės aprašo, CMR ir gavėjo duomenų. Dokumentai turi atitikti krovinį. Jei sąraše rašoma „įranga“, o važiuoja 30 dėžių skirtingų prekių, tai nėra gerai. Tikslumas čia nėra biurokratija, o apsauga abiem pusėm.

    Ar draudimas dengia viską?

    Ne visada. Standartinė atsakomybė dažnai ribojama pagal svorį, o ne pagal rinkos vertę. Jei daiktas lengvas ir brangus, standartinis draudimas gali būti nepakankamas. Todėl vertė turi būti deklaruota. Jei daiktas sentimentaliai svarbus, draudimas jo „jausmo“ neatstatys, bet bent padės finansiškai. Aš visada sakau: geriau aptarti draudimą prieš kelionę nei po įbrėžimo.

    Kaip apsaugoti baldus?

    Baldus reikia dengti antklodėmis, plėvele, diržais ir vežti taip, kad jie nejudėtų. Stalai su stiklu, veidrodžiai ir blizgūs paviršiai reikalauja papildomos apsaugos. Išardytus baldus reikia sunumeruoti. Varžtus dėkite į maišelius ir priklijuokite prie baldo. Skamba paprasta, bet praktikoje žmonės viską suberia į vieną dėžę, o po to klausia, kuri dalis kuriai spintai priklauso.

    Ar galima vežti trapius daiktus?

    Galima, bet reikia sąžiningai pasakyti, kas tai yra. Indai, stiklas, paveikslai, keramika, televizoriai – visiems reikia kitokio pakavimo. Trapių daiktų negalima krauti po sunkiais baldais. Dėžės turi būti pilnos, kad viduje niekas nebarškėtų. Jei daiktas labai vertingas, geriau jį vežti atskirai arba su specialiu draudimu. „Trapu“ užrašas ant dėžės nepadarys stebuklo.

    Ar reikia fotografuoti krovinį?

    Taip, rekomenduoju. Nuotraukos prieš pakrovimą padeda fiksuoti būklę. Tai ypač svarbu senesniems baldams, kurie jau turi įbrėžimų. Jei vėliau atsiranda naujas pažeidimas, lengviau suprasti, kas įvyko. Nuotraukos taip pat padeda gavėjui Vokietijoje. Aš žinau, kad žmonės nemėgsta fotografuoti kiekvienos dėžės, bet po 8 valandų kelio visi yra laimingi, kad tai padarė.

    Ką daryti, jei krovinys vėluoja?

    Pirmiausia klausti, kur jis yra ir kodėl vėluoja. Vėlavimas gali būti dėl eismo, dokumentų, sandėlio eilės ar kito krovinio maršrute. Svarbu, kad būtų ryšys. Jei niekas neatsako, tai blogiausias scenarijus. Todėl renkantis vežėją reikia žiūrėti ne tik kainą, bet ir komunikaciją. Pigus vežėjas, kuris dingsta, nėra pigus. Jis tiesiog brangiai kainuoja nervais.

    Praktiniai patarimai klientams dėl „Greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją“

    Ar galima keisti adresą po išvažiavimo?

    Galima tik jei maršrutas leidžia. Jei automobilis jau Vokietijoje arba krovinys suplanuotas su kitais užsakymais, adreso keitimas gali būti sunkus. Todėl prieš išsiunčiant reikia patikrinti pašto kodą, namo numerį, durų kodą ir kontaktą. Vokietijoje adresas be tikslios informacijos gali sukelti papildomų skambučių. Vairuotojui stovėti miesto centre ir laukti nėra malonu.

    Ką daryti, jei gavėjas ne namuose?

    Geriausia turėti alternatyvą: kaimyną, administraciją, sandėlį ar punktą. Jei krovinys didelis, paprastas punktas netiks. Todėl reikia derinti iš anksto. Jei niekas nepriima krovinio, gali tekti mokėti už papildomą pristatymą arba saugojimą. Aš visada sakau: telefono numeris turi būti toks, į kurį atsakoma. Senas numeris nėra kontaktas, o tik istorija.

    Ar verta pirkti dėžes?

    Taip, verta. Kraustymo dėžės tvirtesnės ir lengviau kraunamos. Knygoms reikia mažų dėžių, drabužiams – didesnių. Indams – specialaus pakavimo. Senos dėžės tinka tik lengviems daiktams. Jei taupote ant dėžių, rizikuojate daiktais. Tai viena tų vietų, kur pigumas greitai atsigręžia prieš klientą. Geriau pirkti dėžes iš anksto nei pirkti naują televizorių.

    Kaip išvengti chaoso iškraunant?

    Numeruokite dėžes ir sudarykite sąrašą. Pažymėkite, kurios dėžės važiuoja pirmos. Jei įmanoma, atskirkite dokumentus, vaistus ir pirmos dienos daiktus. Vokietijoje, kai visi pavargę, chaosas ateina labai greitai. Spalvoti lipdukai padeda daugiau, nei žmonės tiki. Be tvarkos iškrovimas tampa sportu, o ne persikraustymu.

    Ar galima gabenti daiktus į sandėlį?

    Taip, galima. Sandėlis naudingas, jei naujas butas neparengtas, dokumentai vėluoja ar reikia laikyti dalį daiktų. Reikia žinoti tūrį, nes sandėliavimas dažnai skaičiuojamas pagal vietą arba paletes. Svarbu turėti sąrašą, kitaip daiktai tiesiog dings tarp kitų krovinių. Sandėlis nėra blogai, blogai yra nežinoti, kas ten guli.

    Koks dažniausias klientų nesusipratimas?

    Klientai dažnai mano, kad kaina priklauso tik nuo kilometražo. Iš tiesų ji priklauso nuo tūrio, svorio, prieigos, datos, krovėjų ir rizikos. Du maršrutai vienodo ilgio gali kainuoti skirtingai. Vienas adresas turi liftą ir doką, kitas – laiptus ir siaurą kiemą. Todėl prieš klausiant kainos reikia pateikti informaciją. Kitaip gaunamas atsakymas „nuo“, kuris niekam nepadeda.

    Išvada

    Kai reikia greitai ir saugiai įvykdyti daiktų gabenimą į Vokietiją, geriausia pradėti nuo tikslių duomenų ir realaus plano. Kaina, terminas ir saugumas susidėlioja tada, kai žinoma, kas vežama, kur vežama ir kokiomis sąlygomis. Daiktų gabenimas nėra tik kelias per Lenkiją. Tai dar pakavimas, dokumentai, draudimas ir žmogiška komunikacija. Kuo mažiau spėliojimų, tuo ramesnė kelionė.

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.