Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku

Vežame kiekvieną dieną

Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, šiandien
  • • Spalio 26 dieną, pirmadienį, rytoj
  • • Spalio 27 dieną, antradienį, poryt
  • • Spalio 28 dieną, trečiadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, šiandien
  • • Spalio 26 dieną, pirmadienį, rytoj
  • • Spalio 27 dieną, antradienį, poryt
  • • Spalio 28 dieną, trečiadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku

    Įvadas

    Jei pervežimuose yra vienas dalykas, kuris dažniausiai sukelia nervus, tai ne kelias, o neaiški kaina. Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku reiškia, kad klientas iš anksto supranta, už ką moka ir kada gali tikėtis krovinio. Aš pats esu matęs, kaip gražus pasiūlymas telefonu virsta papildomais mokesčiais, todėl visada sakau: geriau iš pradžių šiek tiek daugiau paklausti.

    Kaip susidaro kaina: Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku

    Kaina susidaro iš kuro, kelio mokesčių, vairuotojo darbo, mašinos nusidėvėjimo, draudimo, pakrovimo sąlygų ir maršruto. Jei krovinys iš Bremeno važiuoja į Klaipėdą, viena situacija. Jei iš Miuncheno į Vilnių, kita. Jei reikia laukti sandėlyje dvi valandas, nes darbuotojai „neturi laiko“, ir tai turi atsispindėti sąskaitoje.

    Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku prasideda nuo paprastų duomenų: matmenys, svoris, kiekis, adresas, aukštas, liftas, ar krovinys komercinis, ar asmeninis. Be šių dalykų kaina yra tik orientyras. Aš galiu pasakyti apytiksliai, bet sąžiningas vežėjas visada paliks vietos patikslinimui.

    Buvo klientas iš Frankfurto, kuris gavo labai pigų pasiūlymą iš kitur. Paskui paaiškėjo, kad kaina buvo be pakrovimo, be draudimo, be pristatymo iki durų ir be jokio aiškaus termino. Tokios istorijos gadina visą rinką. Todėl aiški kainodara nėra papildoma paslauga, tai normali darbo dalis.

    Terminai, grafiką ir kas juos griauna

    Laikas pervežime niekada nėra tik kilometrai padalinti iš greičio. Reikia įskaityti pakrovimą, iškrovimą, sieną, vairuotojo darbo laiką, eismą, orą ir klientų pasirengimą. Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku turi būti planuojamas su rezervu. Jei sakoma „tikrai rytoj“, bet niekas nepaaiškina, iš kur tas rytoj atsiranda, aš būčiau atsargus.

    Pavyzdžiui, iš Kelno į Kauną galima suplanuoti 3–5 dienas, bet jei krovinys surenkamas iš kelių adresų, terminas gali būti ilgesnis. Jei vienas klientas Diuseldorfyje neatidaro durų, kiti laukia. Jei dokumentai Frankfurto sandėlyje netvarkingi, krovinys stovi. Ne visada 100% žinau, kuris punktas strigs, todėl geriau kalbėti realiai.

    Aiškus terminas nereiškia, kad niekas niekada nevėluos. Jis reiškia, kad yra numatyta išvykimo data, orientacinis pristatymo langas ir informavimas, jei kas nors pasikeičia. Tai skiriasi nuo frazės „bus kaip bus“, kurią kartais parduoda kaip paslaugą.

    Ką klientas turi gauti prieš išvykimą

    Prieš krovinui išvažiuojant iš Vokietijos, klientas turėtų turėti užsakymo patvirtinimą, kainos pagrindimą, numatomą terminą, kontaktus ir informaciją apie draudimą. Jei krovinys komercinis, reikia sąskaitos, prekės aprašymo ir kitų dokumentų. Jei asmeninis, pakanka tvarkingo sąrašo, bet jis vis tiek gelbsti.

    Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku taip pat reiškia, kad papildomi darbai nėra slepiami. Pakrovimas be lifto, laukimas, pakartotinis pristatymas, neteisingi matmenys – visa tai gali kainuoti. Sąžininga įmonė tai pasako iš anksto, o ne po to, kai sąskaita jau atrodo kaip staigmena.

    Pataisau: ne visada galima iš anksto žinoti viską. Kartais adrese paaiškėja, kad durys per siauros arba krovinys sunkesnis. Bet kuo daugiau informacijos prieš reisą, tuo mažiau nemalonumų. Nuotraukos, matmenys ir trumpas video kartais verti daugiau negu ilgas pokalbis.

    Blogi pavyzdžiai, kurie moko geriau už reklamą

    Yra įmonių, kurios klientui sako vieną kainą, o vežėjui moka mažiau, tada stebisi, kodėl viskas stringa. Taip nebūna be pasekmių. Vairuotojas negali vežti oru, laukti nemokamai ir dar šypsotis, kai jam melavo apie svorį. Todėl per žema kaina dažnai yra pirmas ženklas, kad kažkas neaišku.

    Antras blogas pavyzdys – termino žadėjimas be maršruto. „Atvešime rytoj“ skamba gerai, bet jei mašina iš tikrųjų išeina po trijų dienų, klientas veltui planuoja savo darbus. Geras pervežimas turi turėti logiką: kur mašina, kada pakraus, kada išvyks, kada bus Lietuvoje.

    Trečias – dokumentų tvarkymas paskutinę minutę. Jei sąskaita neteisinga, prekės kodas klaidingas, gavėjas nežino, ką priima, krovinys gali stovėti. Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku negali būti pastatytas ant „paskui sutvarkysim“. Paprastai nesutvarkoma laiku.

    DUK

    Kainodara ir pasiūlymas

    Kas yra Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku?

    Tai toks pervežimas, kai klientui iš anksto paaiškinama, kiek kainuos pagrindinė paslauga, kas gali kainuoti papildomai ir kada krovinys turėtų judėti. Čia nėra vietos miglotiems pažadams. Jei krovinys iš Vokietijos į Lietuvą vežamas mikroautobusu, reikia žinoti maršrutą, kubatūrą, svorį ir pristatymo sąlygas.

    Kodėl skirtingos įmonės siūlo skirtingas kainas?

    Nes viena skaičiuoja tik vietą mikroautobuse, kita įtraukia pakrovimą, draudimą, dokumentus ir pristatymą iki durų. Trečia gali žadėti pigiai, bet be aiškios atsakomybės. Todėl reikia lyginti ne tik eurų sumą, bet ir tai, kas joje yra. Pigiausias variantas kartais brangiausiai atsieina vėliau.

    Ką reiškia kaina už kubinį metrą?

    Tai dažnas būdas skaičiuoti dalinius krovinius. Jei jūsų dėžės užima apie 1 m³, mokate už tą vietą mikroautobuse. Bet svarbus ne tik tūris, bet ir svoris, pakuotė, trapumas bei adresas. Lengvas, bet didelis krovinys gali užimti daug vietos, todėl kaina gali būti didesnė.

    Kiek kainuoja mažas krovinys iš Vokietijos?

    Mažam kroviniui orientacinė kaina gali būti nuo 80 iki 200 eurų, priklausomai nuo miesto ir kiekio. Jei reikia individualaus paėmimo iš mažo miestelio, kaina augs. Jei krovinys patenka į jau vykstantį maršrutą, gali būti pigiau. Tiksliai galima pasakyti tik įvertinus konkrečią siuntą.

    Ar galutinė kaina gali keistis?

    Gali, jei pasikeičia faktai: daugiau dėžių, didesnis svoris, sunkus privažiavimas, laukimas ar neteisingas adresas. Bet geras vežėjas papildomus kaštus paaiškina, o ne tiesiog prideda. Todėl prieš išvykimą verta patvirtinti viską raštu.

    Ar pigus pasiūlymas visada blogas?

    Ne visada, bet reikalauja klausimų. Kartais maža kaina atsiranda todėl, kad krovinys puikiai telpa į planuojamą maršrutą. Bet jei pasiūlymas neįtraukia draudimo, pakrovimo ar pristatymo, jis nėra toks pigus. Reikia žiūrėti į visą sąlygų rinkinį.

    Terminai ir planavimas

    Ar Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku visada įvyksta pagal grafiką?

    Ne visada, nors tikslas būtent toks. Eismas, oras, muitinė ar kliento vėlavimas gali pakoreguoti terminą. Skirtumas tas, kad sąžiningas vežėjas informuoja apie pokyčius. Jei niekas neatsako į skambučius, tai jau ne termino problema, o komunikacijos problema.

    Kiek dienų trunka pristatymas į Lietuvą?

    Dažniausiai 2–5 darbo dienos, jei kalbame apie dalinį krovinį iš Vokietijos. Tiesioginis reisą gali būti greitesnis, bet brangesnis. Iš Hamburgo, Bremeno ar Kelno grafikai dažniausiai susidėlioja lengviau negu iš mažesnių miestų.

    Ar galima pasirinkti konkrečią pristatymo dieną?

    Kartais taip, ypač jei užsakomas individualus reisą arba krovinys tinka konkrečiam maršrutui. Daliniams kroviniams dažniau nurodomas terminų langas. Jei reikia konkrečios dienos, geriau tai pasakyti iš karto, nes vėliau keisti grafiką sunkiau.

    Kas gali sugadinti terminą?

    Dažniausiai – netikslūs duomenys, vėluojantis pakrovimas, dokumentų klaidos ar sunkus adresas. Kartais stringa ne vežėjas, o kliento pusė. Pavyzdžiui, sandėlis Hanoverio regione dirba tik iki 14 val., o krovinys paruošiamas 15 val. Tada visas maršrutas pasislenka.

    Ar galima pristatyti vakare?

    Galima derinti, bet ne visada. Vairuotojas turi darbo laiko apribojimus, o gavėjas turi būti pasiekiamas. Vakarinis pristatymas Kaune ar Vilniuje kartais įmanomas, bet reikia sutarti iš anksto. Jei niekas nepriima krovinio, jis negali likti gatvėje.

    Kodėl terminas iš Miuncheno gali skirtis nuo Kelno?

    Nes maršrutai skiriasi. Kelno kryptimi dažnai lengviau surinkti dalinius krovinius, o Miunchenas gali reikalauti atskiro planavimo arba ilgesnio kelio iki pagrindinio maršruto. Atstumas, kelių mokestis ir grįžimo logistika taip pat turi įtakos.

    Dokumentai ir atsakomybė

    Kokie dokumentai reikalingi daiktams iš Vokietijos?

    Asmeniniam kroviniui dažniausiai reikia sąrašo, kontaktų ir pristatymo adreso. Komerciniam – sąskaitos, CMR, prekės aprašymo, kartais papildomų dokumentų. Jei krovinys mišrus, reikia aiškiai atskirti asmeninius daiktus ir prekes. Dokumentai atrodo nuobodūs, kol krovinys stovi dėl klaidos.

    Ar reikia PVM sąskaitos faktūros?

    Jei paslauga teikiama įmonei, taip, dažniausiai reikia sąskaitos faktūros. Joje turi būti paslaugos aprašymas, suma, PVM informacija ir rekvizitai. Fiziniam asmeniui gali būti paprastesnis dokumentas, bet vis tiek verta turėti patvirtinimą. Be popieriaus vėliau sunku ginti savo poziciją.

    Kas yra CMR ir kodėl jis svarbus?

    CMR yra tarptautinio krovinių vežimo dokumentas. Jame nurodoma, kas siunčia, kas gauna, kas veža ir koks krovinys keliauja. Pastabos CMR gali būti labai svarbios, jei vėliau atsiranda pažeidimas ar trūkumas. Todėl jo negalima laikyti vien formalumu.

    Ar draudimas įeina į kainą?

    Kartais taip, kartais ne. Todėl reikia klausti tiesiai. Draudimo sąlygos gali skirtis: vienos įmonės dengia pagal svorį, kitos pagal vertę. Jei siunta brangi, standartinis draudimas gali būti per mažas. Geriau žinoti prieš išvykimą.

    Kas atsako už neteisingai nurodytą adresą?

    Jei adresas klaidingas dėl kliento, papildomas kelias ar laukimas dažniausiai apmokamas papildomai. Todėl adresas turi būti tikslus, su pašto kodu ir kontaktu. Vokietijoje panašūs gatvių pavadinimai skirtinguose miestuose nėra retenybė, todėl klaida gali nuvesti visai ne ten.

    Ar galima keisti dokumentus po išvykimo?

    Kartais galima, bet tai rizikinga ir gali kainuoti. Jei muitinė ar gavėjas prašo papildomų duomenų, reikia greitai reaguoti. Todėl dokumentus geriau tikrinti dar prieš pakrovimą. Paskutinės minutės taisymai dažniausiai sukelia vėlavimą.

    Papildomi kaštai ir realūs nesklandumai

    Kas gali būti apmokestinama papildomai?

    Papildomai gali kainuoti laukimas, pakrovimas be lifto, pakartotinis pristatymas, neteisingi matmenys ar sunkus privažiavimas. Taip pat didesnis svoris, nei buvo nurodyta. Sąžininga įmonė tai nurodo sąlygose, o ne sugalvoja po fakto.

    Kodėl laukimas Vokietijoje kainuoja?

    Nes vairuotojas turi grafiką. Jei vienas klientas laiko mašiną dvi valandas, kiti kroviniai vėluoja. Todėl laukimas dažniausiai skaičiuojamas po tam tikro nemokamo laiko, pavyzdžiui, po 15–30 minučių. Tai nėra kaprizas, tai logistikos realybė.

    Ar pakrovimas įeina į kainą?

    Ne visada. Kai kurios įmonės įtraukia pagalbą, kitos laiko tai atskira paslauga. Jei reikia nešti sunkius daiktus be lifto, tai turi būti aptarta iš anksto. Vairuotojas nėra visada aprūpintas pilna krovėjų komanda.

    Ką daryti, jei sąskaitoje atsirado netikėtas mokestis?

    Pirmiausia paprašyti paaiškinimo raštu. Geriausia lyginti su pradiniu pasiūlymu ir sąlygomis. Jei mokestis atsirado dėl jūsų klaidos, pavyzdžiui, neteisingo svorio, jis gali būti teisėtas. Jei nebuvo jokio pagrindimo, verta ginčytis.

    Ar Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku tinka verslui?

    Taip, ypač verslui, kuriam svarbu planuoti sandėlio darbą. Įmonės dažnai siunčia dalines siuntas, atsargines dalis, įrankius ar prekes iš Vokietijos į Lietuvą. Aiški kaina ir terminas leidžia neplanuoti chaoso. Tai svarbiau negu graži reklama.

    Kada reikia klausti papildomų klausimų?

    Visada, kai pasiūlymas skamba per gražiai. Klauskite, kas įeina į kainą, koks draudimas, koks terminas, kas vyksta vėlavimo atveju. Jei įmonė vengia atsakyti, tai blogas ženklas. Pervežimuose detalės nėra smulkmenos.

    Išvada

    Daiktų pristatymas iš Vokietijos su aiškia kainodara ir laiku yra tada, kai klientas neatspėja kainos ir termino, o gauna aiškų paaiškinimą. Svarbiausia – tikslūs matmenys, dokumentai, kontaktai ir realus maršrutas. Tada pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą tampa ne loterija, o normalus, suprantamas darbas.

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.