Vežame 24 metus
+370 606 04300

+49 1575 3403 381

Skambink kasdien 8-22 val.

Kiekvieną dieną vežam į Vokietiją ir iš Vokietijos krovinius, perkraustymo paslauga

Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai

Vežame kiekvieną dieną

Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai,  vežam kiekvieną dieną

Vežame nuo durų iki durų

Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai  vežam nuo durų iki durų


Artimiausi išvykimai
į Vokietiją:

  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, šiandien
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, rytoj
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, poryt
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, užporyt
iš Vokietijos:
  • • Spalio 22 dieną, ketvirtadienį, šiandien
  • • Spalio 23 dieną, penktadienį, rytoj
  • • Spalio 24 dieną, šeštadienį, poryt
  • • Spalio 25 dieną, sekmadienį, užporyt


    • ● Vežame nuo durų iki durų.
      ● Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijoje.
      ● Vežame kiekvieną savaitės dieną.
      ● Išvykstame maršrutu: visa Lietuva - Lenkija - Vokietija..
  • Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.)

    Lietuva → Vokietija kaina nuo 120€
    Vokietija → Lietuva kaina nuo 120€

    Siuntas vežame į Vokietiją

    Siuntos kaina nuo 40€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos.

    Krovinius vežame į Vokietiją

    Krovinių kaina kaina nuo 40€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Tarptautinio perkraustymo paslaugos.

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai dažniausiai domina tuos, kurie nori nuvežti baldus, dėžes, buitinę techniką ar asmeninius daiktus, bet nenori mokėti už per didelį transportą. Mikroautobusas yra labai patogus tarpinis variantas: talpesnis už lengvąjį automobilį, lankstesnis už sunkvežimį. Per 20 metų tarptautinių pervežimų mačiau, kad klientai dažnai per mažai įvertina tūrį ir per daug tikisi iš pigiausio pasiūlymo. Todėl svarbu iš anksto suprasti, kiek vietos užims krovinys, į kokį Vokietijos miestą jis keliaus ir ar reikia papildomų paslaugų.

    DUK

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai: kada tai geriausias variantas

    Mikroautobusai puikiai tinka tada, kai krovinys yra per didelis kurjeriui, bet per mažas sunkvežimiui. Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai leidžia rinktis dalinį arba individualų vežimą. Dalinis vežimas pigesnis, nes vietą dalijatės su kitais klientais. Individualus vežimas brangesnis, bet greitesnis ir kontroliuojamesnis. Jei turite 3–15 m³ daiktų, mikroautobusas dažniausiai atrodo protingai. Jei turite 25 m³ ir daugiau, reikia skaičiuoti kitus variantus.

    Kada Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas yra geriausias sprendimas?

    Mikroautobusas geriausias tada, kai turite vidutinį krovinį: baldus, dėžes, techniką, dviračius ar mišrius daiktus. Pavyzdžiui, kraustotės į Berlyną ir turite 8 m³ daiktų. Lengvuoju automobiliu tai būtų kančia, sunkvežimis – perteklius. Mikroautobusas tampa auksiniu viduriuku. Jis gali būti dalinamas su kitais klientais, todėl kaina mažesnė. Jei reikia konkrečios datos, galima rinktis individualų variantą. Svarbiausia – neapsigauti dėl tūrio.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai tinka smulkiems kroviniams?

    Tinka, ypač jei naudojamas dalinis maršrutas. Smulkiam kroviniui nereikia viso transporto. Galite vežti kelias dėžes, fotelį, dviratį ar mažą stalą. Kaina tada dalijama su kitais klientais. Bet jei turite tik vieną mažą dėžę, kartais kurjeris bus paprastesnis. Mikroautobusas tampa naudingas tada, kai daiktų jau daugiau nei vienai siuntai. Todėl prieš užsakymą verta paskaičiuoti, ar tikrai neapsimoka siųsti kurjeriu.

    Kodėl Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai populiarėja?

    Populiarėja todėl, kad vis daugiau žmonių gyvena tarp Lietuvos ir Vokietijos. Vienas dirba vienoje šalyje, šeima kitoje, daiktai keliauja pirmyn ir atgal. Mikroautobusas leidžia vežti ne tik standartines dėžes, bet ir baldus. Be to, jis dažniausiai pigesnis už individualų didesnį transportą. Klientams patinka, kad galima derinti kainą ir terminą. Ne visada esu tikras dėl visų miesto apribojimų Vokietijoje, todėl adresai ir parkavimas turi būti tikslūs.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas tinka verslui?

    Tinka smulkiam ir vidutiniam verslui, ypač kai reikia vežti įrangą, pavyzdžius, mažas prekių partijas ar grąžinamus gaminius. Verslui svarbu dokumentai, pristatymo patvirtinimas ir terminai. Mikroautobusas leidžia greičiau reaguoti nei dideli logistiniai sprendimai. Tačiau jei prekių kiekis reguliarus ir didelis, reikia žiūrėti į kitą transportą. Komerciniai kroviniai turi būti deklaruojami teisingai, ne kaip asmeniniai daiktai. Tai svarbu ir kainai, ir dokumentams.

    Kuo Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas skiriasi nuo sunkvežimio?

    Sunkvežimis tinka dideliam tūriui ir specifiniams kroviniams. Mikroautobusas tinka mažesniems ir vidutiniams kroviniams. Jis lengviau manevruoja miestuose, pigiau naudojamas nedideliam kiekiui ir dažniau gali būti dalinamas. Sunkvežimis gali būti ekonomiškas, jei pildote didelę vietą. Bet asmeniniam kraustymuisi į Vokietiją dažnai nėra prasmės mokėti už tuščią transportą. Kartais klientai nori „didelio ir rimto“, nors mikroautobusas būtų tikslesnis sprendimas.

    Kainų lygiai: dalinis, individualus ir papildomos paslaugos

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai susideda iš kelių kainų lygių. Dalinis vežimas dažniausiai pigiausias, individualus – brangesnis, papildomos paslaugos – atskirai. Reikia žinoti, ar į kainą įeina krovėjai, pakavimas, išmontavimas, draudimo ribos. Kartais klientas lygina du pasiūlymus ir mano, kad vienas brangesnis, nors iš tikrųjų brangesnis pasiūlymas apima daugiau. Todėl kaina turi būti skaitoma kartu su sąlygomis.

    Kokia Daiktų gabenimo į Vokietiją dalinio mikroautobuso kaina?

    Dalinio mikroautobuso kaina dažniausiai priklauso nuo užimamos vietos. Mažam 1–2 m³ kroviniui galima matyti 150–350 Eur. 3–5 m³ gali kainuoti 300–600 Eur. 5–10 m³ – 500–900 Eur, priklausomai nuo miesto ir termino. Dalinis vežimas pigesnis, nes krovinys keliauja kartu su kitais. Minusas – terminas ilgesnis. Jei galite laukti 2–5 dienas, tai geras variantas. Jei reikia konkrečios valandos, kainos gali augti.

    Kokia Daiktų gabenimo į Vokietiją individualaus mikroautobuso kaina?

    Individualus mikroautobusas dažniausiai kainuoja daugiau, nes transportas skiriamas tik jūsų kroviniui. Kaina gali būti nuo 900 Eur iki 2000 Eur ir daugiau, priklausomai nuo atstumo, tūrio ir paslaugų. Jei važiuojate iš Vilniaus į Berlyną, kaina bus mažesnė nei iš Klaipėdos į Štutgartą. Individualus variantas suteikia greitesnį terminą ir didesnę kontrolę. Bet jis ne visada reikalingas. Jei turite mažą krovinį, dalinis vežimas dažniausiai protingesnis.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai apima krovėjus?

    Ne visada. Kai kurie vežėjai siūlo tik transportą, kai kurie įtraukia krovėjus, kai kurie siūlo juos kaip papildomą paslaugą. Todėl reikia klausti iš anksto. Krovėjai ypač svarbūs vežant baldus, sunkias dėžes ar krovinius iš aukšto be lifto. Jei krovėjų nėra, klientas turi pats krauti arba samdyti pagalbą. Kartais žmonės mano, kad krovėjai automatiškai įeina, o po to kyla konfliktas. Todėl sąlygas reikia skaityti prieš užsakymą.

    Kodėl Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos gali augti dėl papildomų paslaugų?

    Kainos auga dėl pakavimo, išmontavimo, krovėjų, laukimo, parkavimo leidimų ar sandėliavimo. Kiekviena papildoma paslauga reikalauja laiko, žmonių ir medžiagų. Pavyzdžiui, baldų išmontavimas gali kainuoti 20–60 Eur už vieną sudėtingesnį baldą. Pakavimo medžiagos taip pat kainuoja. Jei klientas pats viską paruošia, galima sutaupyti. Bet jei reikia profesionalaus darbo, geriau už jį mokėti iš anksto. Pigiau ne visada reiškia geriau.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai gali būti derinami?

    Gali būti derinami, jei klientas turi lankstumo. Pavyzdžiui, galite sutikti su daliniu maršrutu, patys supakuoti dėžes, atsisakyti krovėjų arba pasirinkti ne pačią patogiausią dieną. Taip kaina mažėja. Jei reikalaujate konkrečios datos, konkrečios valandos ir visos paslaugos, derėjimo vietos mažiau. Vežėjas taip pat turi kaštus: degalus, darbo laiką, draudimą, amortizaciją. Todėl derėjimas turi būti realus, ne tik „padarykite pigiau“.

    Mikroautobusų talpa ir krovinio planavimas

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai priklauso nuo talpos. Mikroautobusas gali būti mažesnis arba didesnis, o talpa dažnai svyruoja apie 8–25 m³. Bet svarbiausia, kiek vietos užima jūsų krovinys. Baldai, išardyti ar ne, dėžės, knygos, drabužiai, technika – viskas turi skirtingą tūrį. Todėl prieš užsakymą verta nufotografuoti daiktus ir bent apytiksliai juos sunumeruoti.

    Kiek daiktų telpa į Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusą?

    Telpa priklausomai nuo mikroautobuso dydžio ir kaip krovinys sukrautas. Mažesnis mikroautobusas gali turėti 8–10 m³, didesnis – 15–25 m³. Vienkambario buto krovinys dažnai būna 5–8 m³, dviejų kambarių – 10–15 m³. Jei baldai išardyti, telpa daugiau. Jei viskas stovi kaip namuose, telpa mažiau. Kartais klientas sako „tik kelios dėžės“, o realybėje tai pusė buto. Todėl nuotraukos padeda išvengti netikėtumų.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai priklauso nuo svorio?

    Priklauso, nors tarptautiniame gabenime dažnai svarbiau tūris. Bet sunkūs kroviniai, pavyzdžiui, knygos, indai, įrankiai, technika, gali riboti svorį. Mikroautobusas turi leistiną apkrovą, jos negalima viršyti. Todėl sunkios dėžės turi būti mažesnės, kad jas būtų galima saugiai krauti. Kartais klientas stebisi, kodėl maža dėžė kainuoja kaip didelė. Atsakymas paprastas: ji sunki ir su ja daugiau darbo.

    Kaip supakuoti daiktus Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusu?

    Dėžes reikia užklijuoti tvirta juosta, trapius daiktus apvynioti, baldus apsaugoti plėvele arba antklodėmis. Ant dėžių parašykite numerius ir kambarį Vokietijoje. Sunkios dėžės turi būti mažesnės, kad jas būtų galima kelti. Skalbimo mašiną reikia fiksuoti transportiniais varžtais. Jei vežate stiklą ar veidrodžius, naudokite specialią apsaugą. Kartais pakavimas atrodo kaip papildomas darbas, bet jis saugo daiktus ir taupo laiką.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai tinka baldams?

    Tinka labai gerai, ypač jei baldai išardomi. Lovos, spintos, stalai, komodos, lentynos dažniausiai telpa į mikroautobusą. Blizgūs paviršiai turi būti apsaugoti, kampai sustiprinti, durelės užfiksuotos. Jei baldas neišardomas, reikia žinoti matmenis. Kartais klientas nori vežti didelę virtuvę į Vokietiją. Tai įmanoma, bet reikia įvertinti, ar ji išardoma ir ar visos dalys pažymėtos. Be nuotraukų čia sunku duoti tikslų atsakymą.

    Ką daryti, jei Daiktų gabenimo į Vokietiją krovinys netiksliai įvertintas?

    Jei krovinys netiksliai įvertintas, gali tekti keisti transportą, terminą arba kainą. Todėl geriausia prieš užsakymą pateikti kuo daugiau informacijos. Jei paaiškėja, kad daiktų daugiau, reikia nedelsiant pasakyti vežėjui. Blogiausia – bandyti „įkišti viską bet kaip“. Tai gali būti nesaugu. Kartais geriau palikti dalį daiktų kitam reisui nei perkrauti mikroautobusą. Saugumas svarbesnis už norą tilpti bet kokia kaina.

    Terminai, maršrutai ir pristatymo realybė

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai taip pat priklauso nuo termino. Dalinis reisų variantas dažniausiai trunka 2–5 dienas, individualus gali būti greitesnis. Maršrutai į Berlyną, Hamburgą, Frankfurtą, Miuncheną, Kelną ar Diuseldorfą dažniausiai turi daugiau galimybių. Į mažesnes vietoves gali tekti važiuoti papildomai. Todėl adresas visada turi įtakos kainai ir laikui.

    Koks Daiktų gabenimo į Vokietiją terminas yra normalus?

    Normalus terminas priklauso nuo paslaugos tipo. Daliniam mikroautobusui dažniausiai 2–5 dienos, individualiam – greičiau, kartais 1–3 dienos. Jei krovinys paimamas iš Vilniaus ir važiuoja į Berlyną, terminas trumpesnis nei į pietų Vokietiją. Be to, reikia įskaityti pakrovimą ir iškrovimą. Kartais klientai nori konkrečios valandos, bet tai sunku garantuoti grupiniame reise. Geriau planuoti dieną arba pusę dienos.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai priklauso nuo miesto?

    Taip. Dideliuose miestuose dažniau yra reisų, todėl galima rasti geresnį variantą. Bet miestų centrai gali būti brangesni dėl parkavimo ir laiko. Miunchenas, Frankfurtas, Hamburgas, Berlynas, Kelnas – visi turi savo specifiką. Mažesnės vietovės gali kainuoti daugiau dėl papildomo nuvažiavimo. Jei adresas yra kaime arba pramoniniame rajone, reikia įvertinti privažiavimą. Kartais 10 km nuo pagrindinio kelio gali būti svarbu.

    Kodėl Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas gali vėluoti?

    Gali vėluoti dėl eismo, oro sąlygų, ankstesnio kliento pakrovimo, techninių problemų ar parkavimo. Grupiniame reise vienas vėlavimas gali pastumti visą grafiką. Tai ne visada reiškia netvarką. Svarbu, ar vežėjas informuoja. Jei žinote, kad vėluosite iškrovimo vietoje, taip pat praneškite. Kartais klientas pats vėluoja atidaryti duris, o paskui kaltina transportą. Todėl reikia žiūrėti į faktus, ne į emocijas.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai tinka skubiam vežimui?

    Tinka, jei yra laisvas transportas arba galima sudaryti individualų maršrutą. Skubus vežimas dažniausiai kainuoja daugiau. Jei turite nedidelį krovinį ir pataikote į grįžtantį mikroautobusą, gali pavykti greitai. Jei turite didelį krovinį ir konkretų terminą, reikės daugiau organizavimo. Skuba visada turi kainą. Kartais geriau planuoti anksčiau nei mokėti papildomai paskutinę minutę.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas gali vežti į kelis adresus?

    Gali, jei tai suderinta iš anksto. Pavyzdžiui, dalis daiktų pristatoma į Berlyną, dalis – į Potsdamą arba Frankfurtą. Bet keli adresai gali didinti kainą ir terminą. Todėl reikia žinoti, ar tikrai reikia kelių iškrovimų. Kartais klientas sako „galima palikti kaimynui“, bet kaimynas nėra atsakingas asmuo. Geriau turėti konkretų kontaktą ir adresą. Tai sumažina riziką.

    Saugumas, atsakomybė ir papildoma apsauga

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai turi apimti ne tik vežimą, bet ir apsaugą. Krovinys turi būti pritvirtintas, apsaugotas nuo drėgmės, smūgių ir slinkimo. Mikroautobusas nėra vieta, kur daiktai gali važiuoti laisvai. Jei vežėjas tik „sukrauna ir važiuoja“, tai ne profesionalu. Klientui tai gali atrodyti smulkmena, bet kelias į Vokietiją ilgas.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusu krovinys yra saugus?

    Saugus, jei jis tinkamai supakuotas ir pritvirtintas. Mikroautobuse krovinys dažniausiai lengviau kontroliuojamas nei dideliame transporte, bet tai nereiškia, kad galima jį krauti bet kaip. Baldai turi būti apsaugoti, dėžės tvirtos, trapūs daiktai atskirti. Jei vežate techniką, ją reikia fiksuoti. Kartais klientai taupo ant pakavimo, o paskui stebisi įbrėžimais. Apsauga yra dalis paslaugos, ne papildomas kaprizas.

    Kokia Daiktų gabenimo į Vokietiją atsakomybė taikoma kroviniui?

    Dažniausiai taikoma standartinė transporto atsakomybė, pavyzdžiui, CMR, kuri skaičiuojama pagal svorį, o ne visada pagal daikto vertę. Tai klientams dažnai būna netikėta. Jei daiktas brangus, reikia papildomo draudimo arba vertės deklaravimo. Prieš vežant vertingus baldus ar techniką, verta pasikalbėti atvirai. Geriau žinoti riziką prieš kelionę nei ginčytis po. Dokumentai ir nuotraukos labai padeda.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai apima pakavimą?

    Ne visada. Kai kurie vežėjai siūlo tik transportą, kai kurie gali parūpinti pakavimo medžiagas, kai kurie turi pilną pakavimo paslaugą. Todėl reikia klausti. Jei norite sutaupyti, dalį pakavimo galite atlikti patys: drabužius, knygas, indus, mažus daiktus. Profesionalų geriau palikti baldams, technikai ir trapiai įrangai. Taip dažniausiai išeina pigiau ir tvarkingiau.

    Ką daryti prieš Daiktų gabenimo į Vokietiją vežant vertingus daiktus?

    Pirmiausia nufotografuokite daiktus. Antra, įvertinkite jų vertę. Trečia, pasakykite vežėjui, kad jie vertingi. Ketvirta, aptarkite papildomą draudimą arba vežimo sąlygas. Penkta, jei daiktas labai vertingas, pagalvokite, ar ne geriau jį vežtis pačiam. Tai nėra nepasitikėjimas vežėju, tai rizikos valdymas. Kartais senas šeimos fotelis emociškai vertingesnis nei jo rinkos kaina.

    Ar Daiktų gabenimo į Vokietiją mikroautobusas tinka seniems daiktams?

    Tinka, jei jie tvirti ir tinkamai apsaugoti. Senas daiktas ne visada reiškia nereikšmingą daiktą. Kartais žmonės veža baldus dėl prisiminimų. Tokiu atveju apsauga vis tiek svarbi. Jei baldas jau byra, reikia apie tai pasakyti. Tada vežėjas gali nuspręsti, kaip jį krauti. Kartais seną fotelį geriau vežti atskirai, kad jis nesubraižytų kitų daiktų. Emocijos svarbios, bet logistika vis tiek turi savo dėsnius.

    Išvada

    Daiktų gabenimo į Vokietiją kainos ir mikroautobusų sprendimai yra patogus būdas vežti vidutinius krovinius be permokos už didelį transportą. Dalinis vežimas tinka lankstiems klientams, individualus – tiems, kuriems svarbus greitis ir kontrolė. Kaina priklauso nuo tūrio, atstumo, miesto, termino ir papildomų paslaugų. Geriausias pasirinkimas atsiranda tada, kai klientas tiksliai žino, ką veža ir ko tikisi iš paslaugos.

    Užsakyk nemokamą skambutį Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.


    Vykdomas užsakymas…

    Vykdomas užsakymas…
    Užsakymas priimtas!

    perskambinsime jums per 3 minutes

    Klaida!

    Šiuo metu užsakymo priimti negalime, babandykite vėliau.